reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Udało mi się skonsultować z położna, kazała kupić leki. To wszystko prawdopodobnie od progesteronu. Od początku po aplikacji pobolewało mnie podbrzusze, piekło chwilę... Ale zobaczymy w poniedziałek na wizycie .
Ale wystraszyłam się nie na żarty 😔
No jasne, dobrze że zadzwoniłaś
Ja czekam na kod do recepty bo się udało mi po 20 połączeniach dodzwonić.
 
reklama
Ja tez miałam wrażenie infekcji. Przyjmuje luteinę od piątku i w poniedziałek miałam uczucie swędzenia i dziwna wydzielinę, gęsta, jakby z grudkami. Gin kazał kupić clotrimazol i w razie potrzeby użyć, ale powiedział, ze to może być po Luteinie. I faktycznie już się uspokoiło. Teraz jest okej
Dlatego ja mam Duphaston bo jazdy mialam i ciągle coś. Poza tym komfort w bieliźnie kiepski...Mam nadzieje że doustnie da radę i uniknę dowcipnych atrakcji ...których wam nie zazdroszczę
 
Dziewczyny, a czy wy też miałyscie lub macie takie uczucie wiecznego zimna? Normalnie zimna jestem jakbym umierała i wiecznie mi zimno, a mąż mowi że robię saunę w pokoju rozkręcając grzejnik. To normalne?
Tak, ja też tak mam, ogólnie jestem typem zmarzlaka ale teraz w ciąży to już na maksa marznę
 
Dziewczyny, a czy wy też miałyscie lub macie takie uczucie wiecznego zimna? Normalnie zimna jestem jakbym umierała i wiecznie mi zimno, a mąż mowi że robię saunę w pokoju rozkręcając grzejnik. To normalne?
U mnie w tej ciąży normalnie. Ale w poprzednich było mi ciągle gorąco. W zimę wszyscy ubrani a ja kurtka rozpięta. Pod spodem coś lekkiego. Zwykle to U mnie nienormalne bo nie lubię zimna ;)
Trzeba próbować dla dobra ogółu ;) a dzieci mądre i jak konsekwentnie jakas zasada jest to w to wchodzą.
Oj bardzo mądre:) I przy odpowiednim podejściu są mega współpracujące. Tu polecę książkę, można nawet teraz przeczytać, jak mówić żeby maluchy nas słuchały. Mega jest i uratowała moje relacje ze starszym, kiedy po porodzie i pobycie w szpitalu się na mnie obraził i bardzo odsunął...
Dziewczyny czy myślicie ze uplawy o zabarwieniu lekko zielonym to powód żeby ruszyć do lekarza? Mam wizytę w poniedziałek żeby sprawdzić czy ciąża jeszcze żywa, ale nie wiem czy nie zadzwonić żeby mnie dziś jakimś cudem przyjął 🤔
Nie wiem czy od progesteronu będą zielone. Tak nie ma prawa być nic zielonego.
Dlatego też mój ginek zmienił mi luteinę z dowcipnej na pod język. I zapisał opakowanie macmirroru na infekcje bo mówi że widać po luteinie że jest hmm jakby to ująć.. brud, dużo wydzieliny:D
 
Mój mąż ma dziś urodziny więc robię mu jego ulubione steki wołowe wiecie co? jeszcze chwila i nie wytrzymam tego zapachu. Dziś przez tą niespodziankę zafundowałam sobie mdłości wcześnie 🤢
 
Dziewczyny odebrałam wyniki bety i progesteronu z wczoraj:
1932 beta
68,230 progesteron
Jak sądzicie dobry wynik ? Biorę duphaspan i zastanawiam się czy odstawić 😁 jutro mam lekarza ale może też macie wiedzę na ten temat 🙂
 
Dzien dobry 😊
Podczytywalam Was troszeczke i chcialam sie przywitac. Bede jedna z ostatnich z TP. Mam PCOS i wg miesiaczki jestem w 11 tygodniu a wg USG 5+1 😆 TP wypada na 30.10
Mialam szczescie byc w PL i udac sie na wizyte stad mam dokladny wynik. Mieszkam w UK i to moja 4 ciaza.
Na pokladzie 2 chlopcow i coreczka. Maz twierdzi, ze ten bejbik to kolejna corcia, a ze do tej pory wszystkie bezblednie trafil to moze i tym razem sie uda.
Mam 36 lat wiec do najmlodszych nie nalze, ale trzeba byc dobrej mysli.
Jestem tez z tej szczesliwej grupki ciezarnych, ktora poza drobnymi kluciami w podbrzuszu i srednim bolem piersi moze cieszyc sie ciaza i jej przebiegiem 🙃
Gratuluje wszystkich mamusiom ciazy, wizyt i bijacych pieknie serduszek 🥰
 
reklama
Dzien dobry 😊
Podczytywalam Was troszeczke i chcialam sie przywitac. Bede jedna z ostatnich z TP. Mam PCOS i wg miesiaczki jestem w 11 tygodniu a wg USG 5+1 😆 TP wypada na 30.10
Mialam szczescie byc w PL i udac sie na wizyte stad mam dokladny wynik. Mieszkam w UK i to moja 4 ciaza.
Na pokladzie 2 chlopcow i coreczka. Maz twierdzi, ze ten bejbik to kolejna corcia, a ze do tej pory wszystkie bezblednie trafil to moze i tym razem sie uda.
Mam 36 lat wiec do najmlodszych nie nalze, ale trzeba byc dobrej mysli.
Jestem tez z tej szczesliwej grupki ciezarnych, ktora poza drobnymi kluciami w podbrzuszu i srednim bolem piersi moze cieszyc sie ciaza i jej przebiegiem 🙃
Gratuluje wszystkich mamusiom ciazy, wizyt i bijacych pieknie serduszek 🥰

Gratulacje, też mam na 30.10 termin :)
 
Do góry