reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Witaj na pokładzie! ❤️ Rozgość sie u nas ❤️

Co do coli, to moja znajoma większość ciąży pila by sobie pomóc na nudności bo nic innego jej nie pomagało, nawet imbir. Córeczkę ma zdrowa, wszystko w porządku. Ponoc czesto kobiety używają Coli jeśli pomaga. Nie martw się
ja dzisiaj mam dzień krytyczny tak mnie mdli ze szok nawet pies smuty siedzi przy mnie z zabawka i taki smutek widzę bo Pani ma ciężko i właśnie wybieram numer do męża żeby kupił mi colę .. dzieki dziewczyny będę próbowała się poratować 🥰
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży przytylam 9 kg w drugiej 8, rodząc ważyłam 62- 63 kg. Teraz z ciut wyższą wagą startuje. Muszę tez dodać ze mam dwóch wczesniakow z 33 i 34 tygodnia ciazy. Gdym donosiła do konca wynik byłby za pewne wyzszy. Mam nadzieję ze tym razem choc do 36 tc wytrzymam. Nie był tu osobie z szyjka tylko z przedwczesnymi skurczami których nie udawalo sie juz wyciszyć.
 
Mnie też....
Chciałam te pierogi-źle
Tak mnie po nich dziwnie muliło,aż zimno było i spina taka że vzuje jakby mnie miał bark czy kręgosłup boleć. Rozgrzałam ręce w umywalce bo jak zombie.
Zadania syn masa...zaś stres i spina...
Zęby chciałam umyć- ziołowa pasta też fatalnie...
Czuje jakby nagle coś mnie miało napaść
Wiadomości omijam,mysl kiedy wizyta mnie osłabia....Co za dzień, a tak fajnie się zaczął i do południa było ok

Ale kochane, to nie optymizm :D
Ja sobie wmawiam, ze jakos to musi byc, bo no przeciez nie umre od tego, zabic sie z wykonczenia spawaniem tez nie zabije xD
wiec koniec koncow trzeba jakos przetrwac xD

Takze z dnia na dzien " mowi sie trudno i zyje sie dalej" :D
 
A witaj witaj :) Gratuluje ciazy ;)
co do Coli- przy mlodszym czasem sie ratowalam w gorszych momentach. Natomiast obecnie sprobowalam raz, wczoraj dokladnie, z nadzieja, ze tez mnie zbawi od tulania do klozetu co chwila, i no niestety w moim wypadku efekt byl odwrotny do zamierzonego -_-
Takze na mnie juz nie ma ratunku.
Przed chwila zaledwie buczalam w muszle na pusty zoladek ( nic za bardzo nie bylam w stanie zjesc... ) i tak sobie tylko plulam zolcia i krwia. Zabawa roku, nikomu nie polecam -_- I ledwo sie z dywanika podnioslam i mnie naszla TAKA ochota na kanapke z nutella łooooo matenko, no slinotoku dostalam.... wiec jem. Z chalka. I smakuje zacnie poki co :D
ojej nieźle Cię poniewiera ta ciąża, współczuję 😗
 
Witam

Po pierwsze :
Cudne Wasze maleństwa- już się nie mogę doczekać mojego terminu 8.03…

Podpytam moja mamę „czarownice” o ewentualne sposoby na mdłości i rzygasntwo ciążowe, może jakiś punkt do masowania, kamyk albo cos jest co może pomoże….

Miałam dziś nasiadówkę w pracy, dowiedzieliśmy się ze koleżanka urodziła córeczkę- wiec planowanie prezentu itd, na co szefowa się do mnie odwraca i przy całej team mówi do mnie „ Tu tez dostaniesz” no wiec już wszyscy w pracy wiedza…

I mam obiecanych praktykantów, tak długo jak będę pracować - żebym się nie musiała przemęczać…
 
Witam

Po pierwsze :
Cudne Wasze maleństwa- już się nie mogę doczekać mojego terminu 8.03…

Podpytam moja mamę „czarownice” o ewentualne sposoby na mdłości i rzygasntwo ciążowe, może jakiś punkt do masowania, kamyk albo cos jest co może pomoże….

Miałam dziś nasiadówkę w pracy, dowiedzieliśmy się ze koleżanka urodziła córeczkę- wiec planowanie prezentu itd, na co szefowa się do mnie odwraca i przy całej team mówi do mnie „ Tu tez dostaniesz” no wiec już wszyscy w pracy wiedza…

I mam obiecanych praktykantów, tak długo jak będę pracować - żebym się nie musiała przemęczać…
Słabo, że tak wszystkim powiedziała. U mnie na razie wie szef i wie, że ma nic nie mówić bo koleżankom powiem za 2 tygodnie jakoś. Później jeszcze mnie czeka rozmowa z centralą firmy żeby im przedstawić plan działania ale z tym poczekam jeszcze z miesiąc. Akurat mają być w Polsce pod koniec marca to z nimi pogadam twarzą w twarz.
 
reklama
Dziewczyny mające problem z cukrem- poinformujcie się dobrze odnośnie witaminy B8- inozytol, coś gdzieś mi się obiło o uszy ze wskazany w cukrzycy ciążowej i dozwolony
Ja mam w moich suplementach m.in. mio-inozytol i też słyszałam, że jest wskazany w ciąży.
 
Do góry