reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Cieszę się, że dołączyłam do grupy bo pierwsze moje pytanie i już uspokoiłyście moje sumienie 🙂 ja próbowałam chyba wszystkiego na mdłości... Największym moim błędem było wypicie szklanki ciepłej wody z wymieszaną łyżeczką sody 🤦🏼‍♀️ przeczytałam, że niektórym pomaga... U mnie był totalnie odwrotny efekt.
 
reklama
Dziewczyny ja właśnie polakomilam się na śledzie w oleju z cebulką bo tak apetycznie wygladaly, i chyba będę je czuła do samego porodu.... Przez następne 8miesiecy 0 sledzia jakiegokolwiek.
 
w jakim wieku masz dzieci? ;) Mój syn 4 lata a córa rok i 4 miesiące. U mnie reszta ciąży to spoko, ale ten pierwszy trymestr to za każdym razem jak kac morderca. Tyle tylko, że takie kiepskie objawy zaczynają się koło 6 tygodnia a po 12 zaczynają powoli ustępować, więc to tylko 1,5 miesiąca, ale jak się to przeżywa, to wydaje się wiecznością.

Córka 3 lata i syn 14 miesięcy :)
 
Cieszę się, że dołączyłam do grupy bo pierwsze moje pytanie i już uspokoiłyście moje sumienie 🙂 ja próbowałam chyba wszystkiego na mdłości... Największym moim błędem było wypicie szklanki ciepłej wody z wymieszaną łyżeczką sody 🤦🏼‍♀️ przeczytałam, że niektórym pomaga... U mnie był totalnie odwrotny efekt.

U mnie cola to było jedyne co mi pomagało w dwóch ciążach :) nie w jakiś ogromnych ilosciach, puszka stała otwarta w lodówce i piłam łyka co jakiś czas 😊
 
Hej dziewczyny 🙂 dziś postanowiłam się przywitać. Mam 31 lat i to moja druga ciąża, pierwszą straciłam w sierpniu 2021 w 6 tygodniu. Obecnie jestem w 8 tyg +0. Objawy ciąży mam już bardzo uciążliwe, bolą mnie piersi mam mdlosci, zgagę i nieustępliwe wymioty. Obecnie jestem na urlopie bo nie nadaje się by wychodzić z domu. Niestety w sytuacji już krytycznej zaczelam ratować się colą, ale nie przyjmowałam żadnego jedzenia i picia. Czy któraś z was stosowała też cole przy wymiotach? Mnie to uratowało przed wizytą w szpitalu, ale ciągle mam wyrzuty sumienia, czy nie szkodzę maleństwu.
Ja piję puszkę dziennie.
Mój pies je tylko gotowane mięso, to jest chyba jedyny zapach, który zawsze powoduje u mnie mdłości, nie tylko podczas ciąży, nienawidzę rosołu, mięsa gotowanego na samą myśl mi niedobrze, a zapach wyczuje na odległość i tak naprawdę tylko ta cola mnie teraz ratuje, czytałam kiedyś na " ciąża pytania i odpowiedzi" że bardo dużo dziewczyn ją w ciąży piło i jest wszystko w porządku.
Dziecko pobiera tylko najlepsze składniki odżywcze 🥰
 
Brzuch zleciał szybko i to mnie cieszyło ale niestety z piersi też niewiele co zostało 🤣

Ale wiecie co, najbardziej budujące jest jak mój mąż kiedyś mu powiedział jak stałam w łazience przed lustrem i oglądałam rozstępy, że jestem że mnie dumny i że rozstępy to dowód jaka jestem cudowna i że to symbol naszej miłości, i każdy z nich dodaje mi urody. Normalnej ryczałam wtedy jak bóbr.

Ale cudowny, dojrzały i kochajacy mąż, lepiej tego ująć nie mógł 😍
 
Boshe jak ja Ci zazdroszczę nastawienia daj mi odrobinę tego optymizmu...mnie byle g...załamuje
Mnie też....
Chciałam te pierogi-źle
Tak mnie po nich dziwnie muliło,aż zimno było i spina taka że vzuje jakby mnie miał bark czy kręgosłup boleć. Rozgrzałam ręce w umywalce bo jak zombie.
Zadania syn masa...zaś stres i spina...
Zęby chciałam umyć- ziołowa pasta też fatalnie...
Czuje jakby nagle coś mnie miało napaść
Wiadomości omijam,mysl kiedy wizyta mnie osłabia....Co za dzień, a tak fajnie się zaczął i do południa było ok
 
reklama
Do góry