reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej, dzięki, że pytasz. Byłam na usg w piątek, 1,25cm dziecka, wszystko zgodnie z planem. Ale objawy mnie rozkładają, a wojna jeszcze bardziej.
Rozpadam się i nie mogę pozbierać...
Mam nadzieję, że u Ciebie lepiej, niż u mnie?
U mnie dobrze.
Dzidziuś w poniedziałek miał dokładnie 2,33 cm. Serduszko biło przepięknie 🙂
Wiesz ja staram się odciąć od wielu rzeczy, chociaż też się boję, ale w tej chwili jestem bezradna i staram się cieszyć tą ciążą.
 
A co to znaczy że się pilnowałas, tylko zdrowa żywność i żadnych słodyczy nic macznego i smażonego czy zwyczajnie jadłaś wszystko ale w takich normalnych ilościach i bez podjadania?
jadłam mało i starałam się pilnować co jem.. dużo warzyw. Delikatne potrawy, dużo ruchu ;)
 
Dziś podpytywałam moje dziewczyny czy chciałyby rodzeństwo
Starsza /8 lat/ absolutnie nie " jej się podoba takie życie"
Młodsza/4 lata/ oczywiscie chce braciszka Kubusia i będzie się nim opiekowała ona chyba naprawdę ma instynkt bo jak widzi bobasy to się cala trzęsie a kiedyś w przychodni pokazywała mi bobasa i mówi że chce takiego do domu:)
 
Dziś podpytywałam moje dziewczyny czy chciałyby rodzeństwo
Starsza /8 lat/ absolutnie nie " jej się podoba takie życie"
Młodsza/4 lata/ oczywiscie chce braciszka Kubusia i będzie się nim opiekowała ona chyba naprawdę ma instynkt bo jak widzi bobasy to się cala trzęsie a kiedyś w przychodni pokazywała mi bobasa i mówi że chce takiego do domu:)
Gabrysia chce siostrę Zosię. Na siostrę ma szansę ale na pewno nie na Zosię, miałam w klasie jedną Zosię i bardzo się z nią nie lubiłam.
 
reklama
Ja tam nie narzekam - ogólnie też mam problem z jedzeniem i diety mi towarzyszyły, mąż mówi że za dobrze gotuje zeby być chudzinką 😂 po drugiej ciąży kg zaczęły lecieć, ale po jakimś czasie wracać i wtedy się zmobilizowałam żeby coś z tym zrobić i się udało
Więc delikatne mdlosci zafundowały mi dietę, a zgaga po przejedzeniu pomogła w zmniejszeniu porcji 😂

To 3 bobas w ciągu 4 lat, więc gdybym zle znosiła ciąże to bym się w to nie pakowała :)
Jest jedna rzecz, która dała mi w kość i źle ją wspominam… Mrowienie łydek które potrafiło wybudzić w nocy i nie dawało spać 😣
w jakim wieku masz dzieci? ;) Mój syn 4 lata a córa rok i 4 miesiące. U mnie reszta ciąży to spoko, ale ten pierwszy trymestr to za każdym razem jak kac morderca. Tyle tylko, że takie kiepskie objawy zaczynają się koło 6 tygodnia a po 12 zaczynają powoli ustępować, więc to tylko 1,5 miesiąca, ale jak się to przeżywa, to wydaje się wiecznością.
 
Do góry