reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Serio?? Kosmos...
ec243d22-f158-4123-b716-f8d9dd475236.jpg
 
reklama
Macie coś sprawdzonego na ból głowy? Nie chce brać apapu jeszcze, ale 3dzień mnie boli głowa...moze za mało wody pije więc postaram się więcej ale przez głowę ciezko mi pracować na komputerze, oczy mnie aż bolą :(( ktoś wie jak pomóc?
może jakieś naturalne sposoby? Np posmarować skronie amolem albo takim sztyftem z mentolem z apteki?
 
Cześć dziewczyny,
U mnie 9tc, z usg dowiedziałam się, że odkleja mi się łożysko. Mam brać 2x dziennie Duphaston. Czy któraś z Was miała podobny problem w poprzednich ciążach? Mam się martwić?
 
Macie coś sprawdzonego na ból głowy? Nie chce brać apapu jeszcze, ale 3dzień mnie boli głowa...moze za mało wody pije więc postaram się więcej ale przez głowę ciezko mi pracować na komputerze, oczy mnie aż bolą :(( ktoś wie jak pomóc?
bardzo możliwe że od za małej ilości wody, bynajmniej tak było u mnie. Zainstalowałam aplikacje, która mi przypominała, że trzeba się napić i pomoglo i ból ustal. A mierzyłaś ciśnienie, może tu jest problem?
 
Dzisiaj Orlen zapowiedział, że rozwiąże umowy ze stacjami, które sztucznie podnoszą ceny. 2-3 dni, panika minie i wszystko wróci do normy. Ludzie sami się nakręcają, a później się dziwią, że paliwa nie ma albo, że ceny wysokie...
dokładnie jeden drugiego napędza tak jak przy covidziwe bum na makaron i na papier był 🤣🤣🤣
 
reklama
Wczoraj na wizycie ginekolog przepisał mi luteinę dopochwowo ze względu na wcześniejsza stratę, żeby dmuchać na zimne. Jak to z nią jest? Bardzo uciążliwa ?
Ka biorę 2 razy dziennie, bez wkładki nie da się funkcjonować
Macie coś sprawdzonego na ból głowy? Nie chce brać apapu jeszcze, ale 3dzień mnie boli głowa...moze za mało wody pije więc postaram się więcej ale przez głowę ciezko mi pracować na komputerze, oczy mnie aż bolą :(( ktoś wie jak pomóc?
Ja wzięłam dziś apap


No i ludzie sami napędzają te ceny masakra, zaraz w bankach pieniędzy nie będzie bo też wyciągają, co za czasy 😟
 
Do góry