reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mój synek jeszcze nie wie, za wiele ma swoich spraw przyjdzie czas jak już gin powie kto to będzie...Syn ma 7 lat,konkrety muszą być bo tak to abstrakcja
 
reklama
Dzień dobry, mnie co jakiś czas kłuje z lewej strony brzucha, nie wiem co to, nie jest to mocno bolesne żeby brać tabletki ale co jak czas coś mnie tam dziubie.
Dziś synek mówi do nas : będę miał siostrzyczkę. Pytaliśmy skąd to wie, cokolwiek, on mówi że będzie miał i już. Hmmm.. No zobaczymy, czekam już na tą wizytę a tu jeszcze 5 dni do tego 2 marca... piersi mam takie napięte i bolące też, przy pierwszej ciąży nie czułam piersi, nic mnie nie bolało, także też inaczej.
mnie dzis tak kłuło jakby kolka z prawej strony nisko i juz mialam wkręty ze pozamaciczna. Boże ja zwariuje do tej wizyty 🤪
 
Dzień dobry, mnie co jakiś czas kłuje z lewej strony brzucha, nie wiem co to, nie jest to mocno bolesne żeby brać tabletki ale co jak czas coś mnie tam dziubie.
Dziś synek mówi do nas : będę miał siostrzyczkę. Pytaliśmy skąd to wie, cokolwiek, on mówi że będzie miał i już. Hmmm.. No zobaczymy, czekam już na tą wizytę a tu jeszcze 5 dni do tego 2 marca... piersi mam takie napięte i bolące też, przy pierwszej ciąży nie czułam piersi, nic mnie nie bolało, także też inaczej.
Mnie w ciąży córka cały czas kłuło z lewej strony co wizytę wspominałam o tym lekarzowi więc robił mi dokładne USG lewej strony, wszystko było w porządku.
 
reklama
Do góry