reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ale oprzeciez nigdy nie wiadomo kiedy dziecko sobie zażyczy wyjść na swiat. Jedne siedzą w brzuchu krócej inne dluzej. Ale termin z usg pozwala dokładnie określić wiek ciąży. Z owulacjato różnie bywa.
Owszem nie wiadomo dlatego zawsze nazywa sie to przewidywany termin porodu - żadna z nas chyba nie planuje rodzić wcześniakow, a mogą sie takie zdarzyć 😁 jak ktos ma regularne cykle to zazwyczaj z om bedzie pewnie data przybliżona😊w późniejszych usg 3 trymestru czesto daty sa juz tak rozbieżne ze szoda gadać 😊
 
reklama
tak, kupiłam sobie przy ostatniej ciąży i mierze się co rano, dwa dni temu zapomniałam na czczo i zmierzyłam godzinę po- 112 🙀
Także mierze się teraz regularnie yhhh.
Chwała ze ogólnie nie mam parcia na słodkie jako takie, na owoce i mięso poki co 🤟🏼
Mam babcię z cukrzycą co ja ciągnie do owoców że aż strach. Trzeba uważać bo widziałam co glukometr pokazywał jak babunia sobie pozwoliła np wciągnąć trochę winogron...
 
Mam babcię z cukrzycą co ja ciągnie do owoców że aż strach. Trzeba uważać bo widziałam co glukometr pokazywał jak babunia sobie pozwoliła np wciągnąć trochę winogron...
cholera nie fajnie.
Mnie głównie ciśnie na banany z rana, czasem brzoskwinie, aczkolwiek dzisiaj weszły tez maliny.
Generalnie jak otwieram lodówkę i dostaje na coś ślinotoku to to jem 😂
 
cholera nie fajnie.
Mnie głównie ciśnie na banany z rana, czasem brzoskwinie, aczkolwiek dzisiaj weszły tez maliny.
Generalnie jak otwieram lodówkę i dostaje na coś ślinotoku to to jem 😂
Trzeba obczaić które owoce mają w miarę niski indeks. Na pewno winogrona do nich nie należą. Ale właśnie maliny, truskawki, grejpfruty czy arbuzy z tego co pamiętam znacznie lepiej.

Poza tym ja mam z babcia tak że niby w ciągu dnia na diecie a w nocy to prawie lunatykuje do lodówki owoce wciąga jak smok i takie cuda jak tłuszcz z pieczeni na kromce.... masakra. A rano się nie przyznaje sama przed sobą
 
reklama
Do góry