reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Denerwuję się przed tą wizytą. Dobrze że Em ma wolne to jest nieco raźniej.
Boję się że usłyszę smutne wieści, jakas taka spięta jestem.
I ten biust, od popołudnia zaczyna dawać o sobie znać
Eh ,niech już będzie po wizycie :(
pisz jak tylko będziesz po wizycie proszę !!!! Ja się tu razem z Tobą stresuje !
 
glukometrem mierzysz? Ja robilam do karty ciazy w lab we czwartek, dzis kazal dr powtórzyc i z 103 spadlo do 102🤦‍♀️ jak w domu mierze glukometrem to rano mam 90 max....
Mój glukometry znowuż zawyża w labo z krwii 86 w o tej samej porze na glukometrze 93. Specjalnie kułam się w palec żeby mieć porównanie
 
okej w takim razie zgłaszam do Administratorki forum 😉

Rozumiem, że te, z Was które polajkowaly mój tamten post chcą być w tej zamkniętej grupie😉 czekam do wieczora, kto jeszcze i wtedy napisze cała listę do administratorki forum, a potem na bieżąco będziemy dołączać ewentualnie nowe osoby 🙂
tak tak, ja tez zgłaszam się do prywatnej grupy ;)
 
Ja z kolei użyłam i swojego i teścia glukometru i na obu pokazało 100 na czczo.
Także chyba po prostu jestem znowu w ryzyku cukrzycy ciążowej.
Aaale mam parcie na kwaśne dzisiaj uuuu i krakowska w plastrach.
Pół paczki już zjadłam i właśnie kończę słoik z ogórkami konserwowymi 😂
 

Załączniki

  • IMG_3659.jpg
    IMG_3659.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny w którym tc poszłyście na l4 ? Mi Gin powiedzial ze w okolicach 12.03 mam iść na usg, do tego jest sporo czasu. @ mialam 22-27 wiec po niej w dniach płodnych doszło do zapłodnienia, teraz powinnam mieć @ 19.02 i tego dnia tez zrobilam test gdzie mialam dwie kreski. Pracuje w sklepie, mam tez nocki i szczerze boje się chodzić do pracy wiedząc ze jestem w ciąży. Wiem ze to dopiero początek ale mam juz 33 lata i to jest moja pierwsza ciąża. Co o tym myślicie? Powinnam iść do innego Gina?
 
Ja z kolei użyłam i swojego i teścia glukometru i na obu pokazało 100 na czczo.
Także chyba po prostu jestem znowu w ryzyku cukrzycy ciążowej.
Aaale mam parcie na kwaśne dzisiaj uuuu i krakowska w plastrach.
Pół paczki już zjadłam i właśnie kończę słoik z ogórkami konserwowymi 😂
Jak Ci dobrze! Mi od soboty całymi dniami jest niedobrze 😭 zrobiłam test tylko przez te mdłości. W pierwszej ciąży było mi niedobrze do ok godz. 15.00, później jadłam wszystko, a teraz cały dzień. Czasami mogę coś przegryźć bo mocno mi się chce jeść
 
reklama
Do góry