reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Tutaj mozemy pisać zawsze standardowe rzeczy jesli ktos chciałby podgladnąć i porównac swoja sytuacje z zewnątrz ale prywatny wątek mi się podoba byśmy mogły poznać sie blizej i prywatniej :) Zdjęcia, otwartość - nie moge sie doczekać jak Was poznam bardziej.
Nie no ja też jestem za prywatnym jak najbardziej :)
 
reklama
okej w takim razie zgłaszam do Administratorki forum 😉

Rozumiem, że te, z Was które polajkowaly mój tamten post chcą być w tej zamkniętej grupie😉 czekam do wieczora, kto jeszcze i wtedy napisze cała listę do administratorki forum, a potem na bieżąco będziemy dołączać ewentualnie nowe osoby 🙂
 
Zazdroszczę! Ja dopiero mam wizytę na 14.03, będzie wtedy 8 tydzien. Rozmawiałam z położna i mówiła, że wcześniej nie ma co, bo jak nie będzie jeszcze nic widać to i tak trzeba będzie przyjść znowu. Więc czekam, przy pierwszej ciąży nie pamiętam już kiedy usłyszałam serduszko
Ja będę miała 6+4 więc mam nadzieję że już usłyszę serduszko. 😍
 
okej w takim razie zgłaszam do Administratorki forum 😉

Rozumiem, że te, z Was które polajkowaly mój tamten post chcą być w tej zamkniętej grupie😉 czekam do wieczora, kto jeszcze i wtedy napisze cała listę do administratorki forum, a potem na bieżąco będziemy dołączać ewentualnie nowe osoby 🙂
zgłaszam swoją chęć bycia w grupie zamkniętej 💖
 
glukometrem mierzysz? Ja robilam do karty ciazy w lab we czwartek, dzis kazal dr powtórzyc i z 103 spadlo do 102🤦‍♀️ jak w domu mierze glukometrem to rano mam 90 max....
tak, kupiłam sobie przy ostatniej ciąży i mierze się co rano, dwa dni temu zapomniałam na czczo i zmierzyłam godzinę po- 112 🙀
Także mierze się teraz regularnie yhhh.
Chwała ze ogólnie nie mam parcia na słodkie jako takie, na owoce i mięso poki co 🤟🏼
 
reklama
Do góry