reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Cześć, chciałabym do Was dołączyć :) przewidywany TP 22.10. na razie z miesiączki. Wizytę mam wyznaczoną na 10.03. za miesiąc będę miała 35 urodziny, nie mam dzieci. Miałam ciążę biochemiczną w październiku i mam nadzieję że tym razem wszystko pójdzie dobrze. Też chciałabym należeć do prywatnej grupy, jeśli można :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzeba obczaić które owoce mają w miarę niski indeks. Na pewno winogrona do nich nie należą. Ale właśnie maliny, truskawki, grejpfruty czy arbuzy z tego co pamiętam znacznie lepiej.

Poza tym ja mam z babcia tak że niby w ciągu dnia na diecie a w nocy to prawie lunatykuje do lodówki owoce wciąga jak smok i takie cuda jak tłuszcz z pieczeni na kromce.... masakra. A rano się nie przyznaje sama przed sobą
ojojojoj 😂 ja z pełnym poczuciem winy wciągnęłam trzy kromki ze smalcem wczoraj 😂
A dzisiaj ten słoik ogórków, i owoce, i krakowska, i pełen kubek kapuśniaku 😂 i dalej mam na coś ochotę 😂
 
Cześć🙂 już od jakiegoś czasu zaglądam na wątek październikowych mam, jednak wstrzymywałam się z napisaniem wiadomości. Jestem po jednym poronieniu, wiec podchodzę do sprawy ostrożnie. Teoretycznie jestem w 8 tygodniu i 2 dniu, a termin porodu to 1 październik, ale lekarz już mówił, że prawdopodobnie owulacja była przesunięta i termin będzie późniejszy a dzieciątko jest młodsze. Jestem już po dwóch USG - serduszko bije 🙂Bardzo miło mi do Was dołączyć i proszę o dodanie do wątku prywatnego 🙂
 
Hej Dziewczyny. Witam sie nieśmiało z terminem na 2.10. Czy ktoras z Was ma za sobą przygode z wysokim cukrem na początku ciąży? Kolejne badanie a tu 102... mimo diety🤦‍♀️ umówiłam sie na krzywą ale dopiero we czwartek.
Jak się okazało zupełnie dla mnie niespodziewanie mam za wysoki cukier . Glukoza z krwi mi wyszła 96, lekarz do mnie dzwonił żebym zrobiła krzywą. Byłam dzisiaj , nawet jakoś zniosłam to badanie a bardzo się bałam . Czekam na wyniki ale raczej nastawiam się na diagnozę cukrzycy ciążowej , bo pomiar glukometrem dzisiaj rano miałam 99…
 
Jak się okazało zupełnie dla mnie niespodziewanie mam za wysoki cukier . Glukoza z krwi mi wyszła 96, lekarz do mnie dzwonił żebym zrobiła krzywą. Byłam dzisiaj , nawet jakoś zniosłam to badanie a bardzo się bałam . Czekam na wyniki ale raczej nastawiam się na diagnozę cukrzycy ciążowej , bo pomiar glukometrem dzisiaj rano miałam 99…
ja glukometrem mialam 90, w labo 102... kiedy wyniki krzywej?
 
reklama
Jak się okazało zupełnie dla mnie niespodziewanie mam za wysoki cukier . Glukoza z krwi mi wyszła 96, lekarz do mnie dzwonił żebym zrobiła krzywą. Byłam dzisiaj , nawet jakoś zniosłam to badanie a bardzo się bałam . Czekam na wyniki ale raczej nastawiam się na diagnozę cukrzycy ciążowej , bo pomiar glukometrem dzisiaj rano miałam 99…

Coś czuję, że też dołącze do teamu cukrzyca. W drugiej ciąży miałam, co prawda udało się bez insuliny. Ale teraz glukometr rano codziennie pokazuje lekkie przekroczenia :/
 
Do góry