reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Witajcie dziewczyny
Może mnie pocieszycie bo 3 dzień jest załamana...kontrolna wizyta u ginekologa a tu wiadomość, że ciąża ...szok...pęcherzyk otoczony krwiakiem...kontrola za 2 tyg milion myśli dobrze czy źle...W tym roku 37 lat dwie dziewczynki 8 i 4 lata...niby super zawsze chciałam. 3 dzieci ..ale ten wiek....późno od razu mi się załączyły same pesymistyczne scenariusze ....spać nie mogę w nocy od tych myśli
Wiekiem się nie martw. A co do krwiaka mam nadzieje ze zejdzie, dostałaś jakieś leki ???
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Może mnie pocieszycie bo 3 dzień jest załamana...kontrolna wizyta u ginekologa a tu wiadomość, że ciąża ...szok...pęcherzyk otoczony krwiakiem...kontrola za 2 tyg milion myśli dobrze czy źle...W tym roku 37 lat dwie dziewczynki 8 i 4 lata...niby super zawsze chciałam. 3 dzieci ..ale ten wiek....późno od razu mi się załączyły same pesymistyczne scenariusze ....spać nie mogę w nocy od tych myśli
Odgoń od siebie czarne myśli! 37 lat to jeszcze nie jest wiek, dla którego miałabyś rezygnować z tak wspaniałego odczucia jak ciąża. A skoro zaszłaś, to widocznie tak miało być i tam na górze ktoś nad Wami czuwa ;) Nie stresuj się, dbaj o siebie i odpoczywaj dużo. Głowa do góry!
Ps. Moja bliska znajoma zaszła w ciążę jak tylko skończyła 40stkę, i ciąża rozwija się prawidłowo. Więc może być dobrze.... ;)
 
Odgoń od siebie czarne myśli! 37 lat to jeszcze nie jest wiek, dla którego miałabyś rezygnować z tak wspaniałego odczucia jak ciąża. A skoro zaszłaś, to widocznie tak miało być i tam na górze ktoś nad Wami czuwa ;) Nie stresuj się, dbaj o siebie i odpoczywaj dużo. Głowa do góry!
Ps. Moja bliska znajoma zaszła w ciążę jak tylko skończyła 40stkę, i ciąża rozwija się prawidłowo. Więc może być dobrze.... ;)
Dzięki
 
Witajcie dziewczyny
Może mnie pocieszycie bo 3 dzień jest załamana...kontrolna wizyta u ginekologa a tu wiadomość, że ciąża ...szok...pęcherzyk otoczony krwiakiem...kontrola za 2 tyg milion myśli dobrze czy źle...W tym roku 37 lat dwie dziewczynki 8 i 4 lata...niby super zawsze chciałam. 3 dzieci ..ale ten wiek....późno od razu mi się załączyły same pesymistyczne scenariusze ....spać nie mogę w nocy od tych myśli
Nie martw się wiekiem Ja za chwilkę skończę 40 lat i czekam na kolejne maleństwo. A w poprzedniej ciąży miałam krwiaka który się wchłonol. Głowa do góry.
 
Nie chce zapeszać, moja mama napewno sie ucieszy bo od lat mowi mi o pierwszym wnuku na którego czeka 😊 to moja pierwsza ciąża i wiedze mam znikomą. Martwi mnie np to, ze dzis zaczęłam 5+0 a mam bete jedynie 855. Moja znajoma, będąc w 5tym tyg miala juz 3 tys a i tak okazalo sie u nien puste jajeczko. Wiele z Was mialo na etapie 5+0 w tysiącach 🥺 W sobote ide na bete sprawdzić przyrost ale jakos smuci mnie niski wynik.
ja jestem 4+5 ostatnia miesiączka 15.01 jestem straszna panikarą.. w poniedziałek beta 68.55 w środę była 165.2 przyrost dobry ale tez ciagle martwi mnie dlaczego tak mało.. ale już trochę luźniej podchodzę do tego i mam nadzieje ze wszystko ok..
 
Dziewczyny, nie panikujcie z tą betą. Wystarczy, że owu się przesunęła dzień czy dwa, albo implantacja była trochę później. Ważne, że prawidłowo przyrasta, będzie dobrze :)
 
Jest i ona- fasolka, wszystko z usg wynika,że okej ale mam zrobić dodatkowe badania i homocysteine a do czasu wyniku mam włączona heparyne w brzuch i zmieniona luteina na duphaston. W poniedziałek lecę na badania bo na weekend jedziemy że znajomymi do Zakopanego bo ruch to zdrowie ale umiarkowany 😊
 

Załączniki

  • bb11465d-e3eb-4b6e-98ed-b00b0a000792.jpg
    bb11465d-e3eb-4b6e-98ed-b00b0a000792.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Witajcie dziewczyny
Może mnie pocieszycie bo 3 dzień jest załamana...kontrolna wizyta u ginekologa a tu wiadomość, że ciąża ...szok...pęcherzyk otoczony krwiakiem...kontrola za 2 tyg milion myśli dobrze czy źle...W tym roku 37 lat dwie dziewczynki 8 i 4 lata...niby super zawsze chciałam. 3 dzieci ..ale ten wiek....późno od razu mi się załączyły same pesymistyczne scenariusze ....spać nie mogę w nocy od tych myśli
Wiesz co, myślę, że to normalne, że panikujesz. U mnie pierwsza ciąża, po kilkumiesięcznych staraniach i też jest panika co to będzie. Trzeba się z tym po prostu oswoić. A wiekiem się nie przejmuj, mam dwie koleżanki które w Twoim wieku rodziły swoje pierwsze dzieci i nie dość, że ciążę zniosły super to dzieci oczywiście też zdrowe.
A moja mama zawsze powtarza, że żałuję, że nie urodziła trzeciego dziecka koło 40-stki bo teraz przynajmniej jeszcze miałaby nastolatka w domu.
 
Do góry