reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

@Sajfik oj wiem o czym mówisz z tym stresowaniem, także zrób jak czujesz☺️

miałam w weekend krem z brokułow, uwielbiam tez😄😄 ale dziś znów bym zjadla😅😅

Ja rano muszę coś zjeść, bo jak nie zjem to od razu mnie mdli i jest mi niedobrze.. Ogólnie to mi się ciągle chce jeśc... Przez co obawiam się o moją wagę na koniec 🙈🥴
w którym jestes tyg? Ja właśnie mam na odwrót, ciagle mam wrażenie przepełnienia. Zjem troche i czuje ze juz jestem najedzona ;/ Ale pewnie to sie mi jeszcze zmieni bo jestem dopiero 4+6
 
reklama
w którym jestes tyg? Ja właśnie mam na odwrót, ciagle mam wrażenie przepełnienia. Zjem troche i czuje ze juz jestem najedzona ;/ Ale pewnie to sie mi jeszcze zmieni bo jestem dopiero 4+6
7+0, ja jem często, bo mi się chce, ale jak coś mi nie podejdzie to zjem trochę i nie mija godzina i znów jem tylko coś inneho🥴🙈 myślę, że jeszcze przyjdzie czas że zaczniesz więcej jeść 🙂dzidzia na pewno zabiera tyle ile jest jej potrzeba, a dalej będzie tylko lepiej 🙂

@ewelen398 głowa Ci pęknie z hałasu 🤣🤣 dziękuję 😘właśnie zrobiliśmy jak drugi synek się urodził i tak jak mówisz trzeba będzie zrobić nowe z kolejna dłonią 😍😍
 
Ja łososia wędzonego na gorąco wczoraj jadłam mój ginekolog mówi ze można raz na jakiś czas. Upiekłam go jeszcze w piekarniku bo coś mam uprzedzenie ale miałam ochotę olbrzymia.. a z tym jajkiem sadzonym to mnie zaskoczylyscie. Wiem ze ono jest smażone i temperatura wysoka ale ono nie jest surowe? 🤔
 
Ja dziś zjadłam krem dyniowy koleżanki i tak mi nie poszedł, że 🤢. A najlepsze że myślałam, że tam zaraz puszczę przy innych w pracy, a nikt nic nir wie o moim stanie.😂 tak się mordowałam żeby zjeść a potem 3 h mi się odbijało. 🤨
 
Nie wiem czy to osobiste, ale każda z Was jest zaszczepiona? Bo ja mam 2 dawki, 3 dopiero w kwietniu, ale nie wiem co zrobić jeszcze. Muszę z lekarzem pogadać.
 
reklama
Nie wiem czy to osobiste, ale każda z Was jest zaszczepiona? Bo ja mam 2 dawki, 3 dopiero w kwietniu, ale nie wiem co zrobić jeszcze. Muszę z lekarzem pogadać.
Ja nie jestem zaszczepiona. Przeszłam covida. Badałam przeciwciała 2 tygodnie temu- mam dalej. Ostatnio jak bylam na wizycie lekarz mi mówił że szczepienie dopiero po 12 tygodniu. Jednakże on ze swego doświadczenia nie do końca rekomenduje szczepienie w ciąży. Wiem ze w tej kwestii lekarze mają różne zdanie.
 
Do góry