reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A to pandemia sie nie kończy? Myslalam ze jak maja w marcu znieść te restrykcje to tez ze szczepieniami w ciąży odpuszcza 🤔
Kończy? 😂 😂 😂 Przy rekordowych liczbach nowych zachorowań ciężko mówić o końcu pandemi... To że rządzący tak se wymyślili, to nie znaczy że ja się będę stosować do braku obostrzeń. To jeszcze szybko nie zniknie i też będę robić wszystko żeby się nie zarazić i minimalizuję wszelkie ryzyko.
 
reklama
Wow, super skoro tak !:) ja to nie wiem co to znaczy naturalne zaskoczenie w ciąży hehe za każdym razem muszę zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka 🙆‍♀️
Dla mnie ostatnie kilka lat próba to były dwie kroplówki, kupa leków przed, kupa leków po, tydzień czekania i betowania na najwcześniejszym poziomie. jedna wielka jazda. A teraz zagwozdka, test z moczu i pierwsza beta na poziomie 700 nie 7. Trochę jak skok w czasie.
 
Naprawdę na tych zdjęciach niewiele widać (na ekranie jednak obraz był lepszy ;)). Lekarz powiedział, ze to jego zdaniem pierwszy dzień, w którym można było zarodek z serduszkiem złapać.
 

Załączniki

  • 4F00D800-E6B2-4E10-ADA3-E511DF3B9908.jpeg
    4F00D800-E6B2-4E10-ADA3-E511DF3B9908.jpeg
    127,1 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
Dziękuję za wsparcie :*
Jeszcze nic nie wiem, ale trudno się łudzić.
W niedzielę plamienia a dziś skrzep. Zero plamień, krwi czy bólu. Ale same rozumiecie mòj strach. Lekarka nie umiała mi nic powiedzieć. Mam zrobić jutro betę i pójść normalnie do lekarza tak jak miałam, biorę duphaston. Trzymajcie proszę kciuki :(
 
reklama
Dziękuję za wsparcie :*
Jeszcze nic nie wiem, ale trudno się łudzić.
W niedzielę plamienia a dziś skrzep. Zero plamień, krwi czy bólu. Ale same rozumiecie mòj strach. Lekarka nie umiała mi nic powiedzieć. Mam zrobić jutro betę i pójść normalnie do lekarza tak jak miałam, biorę duphaston. Trzymajcie proszę kciuki :(
Trzymam mocno zaciśnięte kochana 🤞
 
Do góry