reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Cześć Dziewczyny!
Od wczoraj jest mi bardzo zimno, aż chwilami mam dreszcze. Ubrałam się ciepło a mimo to bym wolała zostać w domu pod kołderka albo chociaż kocykiem…
Czy któraś tak ma, czy raczej Wam gorąco? Ja jestem z tych, którym zawsze było ciepło.
Zmartwiłam się tym 😔
Ja od jakiegoś czasu też odczuwam że jest mi zimno, a ja też z tych którym wiecznie ciepło 😉 ogólnego to ja jestem cały czas zmęczona i to mnie irytuję najbardziej. Gdzie nie usiądę tam przysypiam
 
reklama
trzymaj się! Miałam to samo dokładnie w środę /czwarek . Aż do pracy nie poszłam ze stresu i złego samopoczucia. Zrobiłam betę i się uspokoiłam . Może dziś zrob sobie betę? To byś jeszcze może dziś miała wynik. A jeżeli nie masz opcji to spróbuj się wyciszyć . Wiem, że jest to ciężkie bo sama panikuje. Który jesteś tydzień ?
Dzisiaj nie dam rady, pracuje w innym mieście (dojeżdżam godzinę w jedna stronę) i muszę brać wolne albo prace zdalną żeby zrobić jakiekolwiek badania 😔
Wg terminu OM dzisiaj 4+4, ale owulacja była między 18 a 19 dniem więc ciąża jest pewnie trochę młodsza ( w czwartek i piątek miałam plamienie implantacyjne czyli zaczęło się 10 dpo), @ powinnam dostać wczoraj bo mam cykle 30-31 dni.
 
Cześć Dziewczyny!
Od wczoraj jest mi bardzo zimno, aż chwilami mam dreszcze. Ubrałam się ciepło a mimo to bym wolała zostać w domu pod kołderka albo chociaż kocykiem…
Czy któraś tak ma, czy raczej Wam gorąco? Ja jestem z tych, którym zawsze było ciepło.
Zmartwiłam się tym 😔
Mi tez jest zimno i mam dreszcze, w pracy siedzę pod kocem, a w domu gorąca herbata na start jak nigdy
 
Miłego dnia dziewczyny!
U mnie panika nadal trwa, czego żadnej z Was nie życzę 🤞🏻
Na teście zrobionym dzisiaj rano kreska bladziutka jak ta z testu niedzielnego, piersi prawie przestały boleć, za to pojawił się delikatny ból podbrzusza i takie wrażenie ucisku, do tego w drodze do pracy było mi tak niedobrze, ze musiałam coś zjeść żeby w ogóle dotrzeć do pracy.
Jutro idę na betę, udało mi się wyprosić prace zdalną przez 1 dzień, a kiedy następne badanie to zobaczymy 😩
Chyba psychicznie nastawiam się na najgorsze, mąż cały czas mnie pociesza, ale ja jestem załamana 😭
Kochana jedyne czego mogę ci życzyć to spokoju. wiem jak o to trudno. Ja już też miałam mega atak paniki. Ale strama się odganiać zle myśli.
 
Dzisiaj nie dam rady, pracuje w innym mieście (dojeżdżam godzinę w jedna stronę) i muszę brać wolne albo prace zdalną żeby zrobić jakiekolwiek badania 😔
Wg terminu OM dzisiaj 4+4, ale owulacja była między 18 a 19 dniem więc ciąża jest pewnie trochę młodsza ( w czwartek i piątek miałam plamienie implantacyjne czyli zaczęło się 10 dpo), @ powinnam dostać wczoraj bo mam cykle 30-31 dni.
A nie masz gdzieś w pobliżu laboratorium całodobowego, żeby sobie zrobić po pracy ?
 
Ja wizyte mam 14.02 ale ide zobaczyc tylko czy pecherzyk jest tam gdzie byc powinien i czy nie ma jakis krwiakow jak to mialam w pierwszej ciazy. Rano byłam na becie takze czekam na wynik, jeszcze rano ponowilam test i gruba krecha od razu wyszla takze jest git na ten moment. Zimno mi jest cholernie :D siedze w dresie ubrana po szyje a ja raczej z tych zimnolubnych. Kawka jeszcze weszła ładnie, delektuje sie dopóki smakuje :D
 
Ja od jakiegoś czasu też odczuwam że jest mi zimno, a ja też z tych którym wiecznie ciepło 😉 ogólnego to ja jestem cały czas zmęczona i to mnie irytuję najbardziej. Gdzie nie usiądę tam przysypiam
masz identycznie jak ja☺️ a to ciągle zmęczenie to mnie wkurza najbardziej.. W kółko bym spala.. Mały idzie spać, drzemie razem z nim, bawimy się i na chwilę usiądę na kanapie tylko się opre i czuje jak oczy mi się zamykaja.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Od wczoraj jest mi bardzo zimno, aż chwilami mam dreszcze. Ubrałam się ciepło a mimo to bym wolała zostać w domu pod kołderka albo chociaż kocykiem…
Czy któraś tak ma, czy raczej Wam gorąco? Ja jestem z tych, którym zawsze było ciepło.
Zmartwiłam się tym 😔
Mam to samo, od dwóch dni zamarzam...
 
Do góry