reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
bardzo! Dziś mam takiego nerwa. Wszyscy mnie drażnią. Nawet mąż pytał mnie co taka osa jestem. I od 3 dni mam wstręt do kawy. Ja kawosz😀
Mnie najbardziej praca denerwuje, mam ochotę wszystkich tam pozabijać, dobrze że pracuje zdalnie :D co do jedzenia to mogę jeść wszystko i w dużych ilościach :) u mnie najbardziej dają o sobie znać piersi, bolą jak cholera
 
Cześć :) ja dzisiaj pierwszy raz nie wypiłam kawy i jest mi rano niedobrze, śniadanie zjadłam, ale czuje się na granicy. Oby nie poszło dalej, bo torsje co dla mnie coś okropnego… teraz przez ta kawę czuje to, co moje koleżanki, jak wszystko się zmienia w ciąży, zapachy, smaki, odczucia…
 
Cześć Dziewczyny!
Od wczoraj jest mi bardzo zimno, aż chwilami mam dreszcze. Ubrałam się ciepło a mimo to bym wolała zostać w domu pod kołderka albo chociaż kocykiem…
Czy któraś tak ma, czy raczej Wam gorąco? Ja jestem z tych, którym zawsze było ciepło.
Zmartwiłam się tym 😔
 
Miłego dnia dziewczyny!
U mnie panika nadal trwa, czego żadnej z Was nie życzę 🤞🏻
Na teście zrobionym dzisiaj rano kreska bladziutka jak ta z testu niedzielnego, piersi prawie przestały boleć, za to pojawił się delikatny ból podbrzusza i takie wrażenie ucisku, do tego w drodze do pracy było mi tak niedobrze, ze musiałam coś zjeść żeby w ogóle dotrzeć do pracy.
Jutro idę na betę, udało mi się wyprosić prace zdalną przez 1 dzień, a kiedy następne badanie to zobaczymy 😩
Chyba psychicznie nastawiam się na najgorsze, mąż cały czas mnie pociesza, ale ja jestem załamana 😭
 
Dziewczyny czujecie rozdrażnienie? Ja od wczoraj mam tak silne napięcie jak przy PMS
Ja póki co nie jeżdżę autem, bo stwierdziłam że to może być niebezpieczne tak mnie wszyscy na drodze wnerwiali 😂
Cześć :) ja dzisiaj pierwszy raz nie wypiłam kawy i jest mi rano niedobrze, śniadanie zjadłam, ale czuje się na granicy. Oby nie poszło dalej, bo torsje co dla mnie coś okropnego… teraz przez ta kawę czuje to, co moje koleżanki, jak wszystko się zmienia w ciąży, zapachy, smaki, odczucia…
Mi się nic nie zmieniło a zaczynam 8tc
Cześć Dziewczyny!
Od wczoraj jest mi bardzo zimno, aż chwilami mam dreszcze. Ubrałam się ciepło a mimo to bym wolała zostać w domu pod kołderka albo chociaż kocykiem…
Czy któraś tak ma, czy raczej Wam gorąco? Ja jestem z tych, którym zawsze było ciepło.
Zmartwiłam się tym 😔
A ja z tych którym zawsze było zimno, natomiast teraz mi wiecznie ciepło :)
 
Miłego dnia dziewczyny!
U mnie panika nadal trwa, czego żadnej z Was nie życzę 🤞🏻
Na teście zrobionym dzisiaj rano kreska bladziutka jak ta z testu niedzielnego, piersi prawie przestały boleć, za to pojawił się delikatny ból podbrzusza i takie wrażenie ucisku, do tego w drodze do pracy było mi tak niedobrze, ze musiałam coś zjeść żeby w ogóle dotrzeć do pracy.
Jutro idę na betę, udało mi się wyprosić prace zdalną przez 1 dzień, a kiedy następne badanie to zobaczymy 😩
Chyba psychicznie nastawiam się na najgorsze, mąż cały czas mnie pociesza, ale ja jestem załamana 😭
trzymaj się! Miałam to samo dokładnie w środę /czwarek . Aż do pracy nie poszłam ze stresu i złego samopoczucia. Zrobiłam betę i się uspokoiłam . Może dziś zrob sobie betę? To byś jeszcze może dziś miała wynik. A jeżeli nie masz opcji to spróbuj się wyciszyć . Wiem, że jest to ciężkie bo sama panikuje. Który jesteś tydzień ?
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny!
U mnie panika nadal trwa, czego żadnej z Was nie życzę 🤞🏻
Na teście zrobionym dzisiaj rano kreska bladziutka jak ta z testu niedzielnego, piersi prawie przestały boleć, za to pojawił się delikatny ból podbrzusza i takie wrażenie ucisku, do tego w drodze do pracy było mi tak niedobrze, ze musiałam coś zjeść żeby w ogóle dotrzeć do pracy.
Jutro idę na betę, udało mi się wyprosić prace zdalną przez 1 dzień, a kiedy następne badanie to zobaczymy 😩
Chyba psychicznie nastawiam się na najgorsze, mąż cały czas mnie pociesza, ale ja jestem załamana 😭
Dobrze, ze pójdziesz na betę to cokolwiek będziesz wiedziała. Może później uda się powtórzyć w piątek?
 
Do góry