reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

my lubimy głupie wyzwania i konkursy i wymyśliłam taki challange że jedno słuchało głośno muzyki na słuchawkach a drugie miała odczytać zdanie z ruchu ust (cytat z filmu) i przy drugiej kolejce stary miał zgadnąć zdanie "dziś jest styczeń a w październiku zostanę tatą", to było najdłuższe 30minut w moim życiu bo za cholerę mu nie szło, serce mi tak waliło że masakra. Ale jak już skumał o co chodzi to śmialiśmy się i płakaliśmy równocześnie.
 
reklama
Ja książkę znalazłam cos w stylu poradnik dla przyszłego taty a że mój mąż to zapalony czytelnik to chciałam mu dać niby przypadkiem między zamówieniami z empik a w środku zdjęcie pierwszego usg. Masz babo placek XD ale książkę i tak mu kupię, uwielbiam takie rzeczy :D
z drugiej strony to jest tak samo dla nas samych niespodzianka, wiec co się dziwić . Tym bardziej jak się tyle na to czekało.😍 a u Ciebie który to może być tydzień ?
 
Ja książkę znalazłam cos w stylu poradnik dla przyszłego taty a że mój mąż to zapalony czytelnik to chciałam mu dać niby przypadkiem między zamówieniami z empik a w środku zdjęcie pierwszego usg. Masz babo placek XD ale książkę i tak mu kupię, uwielbiam takie rzeczy :D
książka to super pomysł, może na dzień ojca już coś wymyślę. Bardzo lubię celebrować wszystko ;D
 
książka to super pomysł, może na dzień ojca już coś wymyślę. Bardzo lubię celebrować wszystko ;D
ooo tak. Ja też bym chciała coś na dzień ojca. A marzy mi się, że mój mąż się domyśli i kupi mi kwiaty na dzień mamy.😂 Haaha , chyba już zacznę mu podsuwać czyjeś stare zdj: o ale super, jest w ciąży a dostała na dzień mamy prezent.
Bo przecież to chłop i sam nie wpadnie. 😀
 
ooo tak. Ja też bym chciała coś na dzień ojca. A marzy mi się, że mój mąż się domyśli i kupi mi kwiaty na dzień mamy.😂 Haaha , chyba już zacznę mu podsuwać czyjeś stare zdj: o ale super, jest w ciąży a dostała na dzień mamy prezent.
Bo przecież to chłop i sam nie wpadnie. 😀
hahah, o tym samym pomyślałam jak to pisałam! było by to bardzo miłe, czasami trzeba pomóc szczęściu !
 
my lubimy głupie wyzwania i konkursy i wymyśliłam taki challange że jedno słuchało głośno muzyki na słuchawkach a drugie miała odczytać zdanie z ruchu ust (cytat z filmu) i przy drugiej kolejce stary miał zgadnąć zdanie "dziś jest styczeń a w październiku zostanę tatą", to było najdłuższe 30minut w moim życiu bo za cholerę mu nie szło, serce mi tak waliło że masakra. Ale jak już skumał o co chodzi to śmialiśmy się i płakaliśmy równocześnie.
Ojeju, ale super :D To musiało być piękne :) Ja swojemu powiedziałam odrazu z rana budząc go, bo wychodziłam do pracy. Nie wytrzymałabym żeby chować to dla siebie. Teściom powiedzieliśmy po tygodniu bo on by nie wytrzymał a jesteśmy blisko, mojej mamie przy okazji parę dni później, a tacie i siostrze którzy są za granicą znów po paru dniach. Ja tak czy siak musiałam wcześnie powiedzieć i by wszyscy wiedzieli bo już jestem na zwolnieniu. Ja jestem u was na październikowych tak jedną nogą, a trochę na wrześniowych bo wg OM 30.09,ale mówił że może być o 2 dni młodsza, a nast usg za 1,5tyg i może wtedy coś dokładniej się dowiem. A mam wrażenie że jednak mi trochę bliżej do was, bo na wrześniowych to o wózkach już rozmawiają, o połówkowych i wiecznych wymiotach i nudnościach, a dla mnie to brzmi jak daleeeeka przyszłość, bo też jestem po jednej stracie i na razie nadal podchodzę z dystansem. Nie wiem co mnie czeka na kolejnym usg, zwłaszcza że brak objawów i wcale nie czuję się jak w ciąży.
 
z drugiej strony to jest tak samo dla nas samych niespodzianka, wiec co się dziwić . Tym bardziej jak się tyle na to czekało.😍 a u Ciebie który to może być tydzień ?
W zasadzie nie mam pojęcia. Jeszcze się nie umawiałam na wizytę bo trochę czasu mi zajęło przetworzenie ze te testy są pozytywne (wszystkie 1000 które zrobiłam)
Robiłam testy owulacyjne i one pokazały 16 dni temu dwie kreski. Betę zrobiłam wczoraj bo chciałabym pogadać z mamą i rodzeństwem (mam 3 siostry i jednego brata :D) szczególnie ze starszymi co mają dzieci świeżo i wiedzą co i jak ale jeszcze nie zdecydowałam czy się przyznam.
 
Mąż mówi że weźmie wolne i mam pójść, więc tak zrobię. Byleby mi trochę ulżyło 🙈
Dzisiaj jedziemy na urodziny mojej mamy, ale narazie o ciąży im nie powiem. Kupiłam synkowi body z napisem, że będzie starszym bratem i założę mu jak jak będę w 10 tc i będzie dobrze. Aż się wierzyć nie chce, ze w pierwszej ciąży zrobiłam tylko test i od razu się wszystkim chwaliłam i w ogóle mi do głowy nie przyszło, że coś może być nie tak, aż do pierwszej wizyty 🥴
O mojej ciąży z córką też wszyscy od razu wiedzieli, a teraz czekamy i powiemy jak będę po I USG prenatalnym albo gdzieś jeszcze późnej 😉
 
my powiemy wszystkim we wielkanoc :) przygotuje jakieś jajka niespodzianki albo zajączki, coś wymyślę :) ale też już bym chciała wszystkim powiedzieć. Co do głodu to ja mam tak że przez cały dzień mogę nie jeść nic ale wieczorem mam ochotę na wszystko, i jestem bardzo wrażliwa na zapachy, wszystko mi śmierdzi
mi mój perfum śmierdzi teraz czystą wódką [emoji28]
 
reklama
Do góry