reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Na razie biorę jakieś dla kobiet planujących ciążę ale czekam na zamówienie z Health Labs na suplementy dla kobiet w ciąży. Są niestety drogie ale już brałam inne suplementy od nich i mam do nich zaufanie.
Kurcze, ja dostałam mega alergie od tych z HL. Inne suple brałam i były ok a te dla kobiet Little me wgl mi nie podeszły
 
Dziewczyny a na co najbardziej patrzeć jeśli chodzi o skład?
mieszkam za granicą i u nas wszystkie te suplementy się inaczej nazywają [emoji849]
 
Kurcze, ja dostałam mega alergie od tych z HL. Inne suple brałam i były ok a te dla kobiet Little me wgl mi nie podeszły
To tak jak z kosmetykami, każdemu się sprawdza coś innego. Ja wcześniej byłam bardzo zadowolona ze SmartMe więc wypróbuje te "ciążowe" :)
 
Hej dziewczyny,
dołączam i ja
termin na 11/10
wizyta do gine umówiona na 7 marca i teraz czekam sobie w stresie [emoji28]
jak na razie z kawy zrezygnować nie umiem [emoji2370] pije dwie z ekspresu pół na pòł , połowa kubka kawy połowa mleka
Hejo hejo, widzę że też czekasz na wizytę 😉
Ja kawy nie pije w ogóle, ale herbatę litrami 😉
 
Ciąża po poronieniu nie jest łatwa dla psychiki. Ja mam na koncie dwie straty i też każda wizyta w toalecie naprawa mnie lękiem. Ale cieszę się że się udało, o tą ciążę staraliśmy się od sierpnia 2021
Do wizyty mam jeszcze trochę czasu ale wyniki bety i proga trochę mnie uspokoiły.
U mnie się udało , nacieszyłam się tydzień i znów 😭😭 już drugi raz beta spadkowa
 
reklama
Do góry