reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja też w pracy ale całe szczęście piątek xD jedziecie gdzieś na weekend? My chcieliśmy z pieskami pojechać gdzieś połazić ale pogoda nie nastraja na wędrówki :(
W weekend mam podyplomówkę i praktyki ale na szczęście wszystko przez Teamsa. Jedyny akcent przyjemności w ten weekend to wypad z córą do teatru w ramach prezentu walentynkowego 😊 za to następny weekend mam cały wolny, bez obowiązków 🤗 u nas też pogoda paskudna 😔
 
reklama
Ja dziś w nocy mało spałam bo jakoś mnie wzięło na nerwy, że może się coś złego stać jak ostanimi razy i chodziłam sprawdzać w nocy do łazienki ehh. Ale jest póki co wszystko ok więc odliczam dni do wizyty w następny czwartek i mam nadzieje, że będzie już coś widać i się uspokoje :)
 
Ja jestem z podlaskiego 😉
U mnie żołądek też szwankuje jak robię się głodna, najgorsze jest to, że mi praktycznie cały czas chce się jeść... 🤣Jak tak dalej pójdzie to przytyje najwięcej ze wszystkich swoich 3ciaz 🙈🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny a które witaminy dla kobie w ciąży zażywacie i używacie za najlepsze? Ja do tej pory miałam pregna ale lekarz kazał mi odstawić i polecił mamadha albo prentaluno czy coś w tym guście i nie wiem na które się zdecydować
 
reklama
Do góry