reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ale Wam zazdroszczę tego wolnego, ja dzisiaj w pracy ale mam zamiar się poobijać i jakoś dotrwać do tej 16.
W poniedziałek za to mam wolne bo mam wizytę u mojej ginekolog. To będzie 5+5 więc pewnie za dużo nie będzie widać ale chociaż sprawdzi czy wszystko jest ok. Miałam przełożyć wizytę o tydzień ale wolę pójść teraz i podpytać o ćwiczenia na siłowni, strasznie mnie korci żeby pójść poćwiczyć ale pobolewa mnie lekko brzuch i dlatego się boję, że sobie zaszkodzę.
witaj w moim teamie [emoji1787] ja do 17 w pracy i kręgosłup już mnie boli a co to będzie dalej [emoji2358]
 
reklama
Dzień dobry Paniom 😍
Jak nastroje? U mnie się włączył wstręt do kawy.. i ogólnie zrobiłam się wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Nic mi nie pasuje 🙄
Czekam, aż syn wstanie i jedziemy poznać jedna z koleżanek marcowych mam bo przyjechali do Naszego miasta.

Miłego dnia ❤️
 
Ja też w pracy ale całe szczęście piątek xD jedziecie gdzieś na weekend? My chcieliśmy z pieskami pojechać gdzieś połazić ale pogoda nie nastraja na wędrówki :(
 
Dzień dobry Paniom 😍
Jak nastroje? U mnie się włączył wstręt do kawy.. i ogólnie zrobiłam się wybredna jeśli chodzi o jedzenie. Nic mi nie pasuje 🙄
Czekam, aż syn wstanie i jedziemy poznać jedna z koleżanek marcowych mam bo przyjechali do Naszego miasta.

Miłego dnia ❤️
Na pewno fajnej tak spotkać się na żywo😗

A jest jakaś mam w łódzkiego?
 
Ja też w pracy ale całe szczęście piątek xD jedziecie gdzieś na weekend? My chcieliśmy z pieskami pojechać gdzieś połazić ale pogoda nie nastraja na wędrówki :(
Ja jadę do rodziców na weekend bo mąż wyjechał więc nie będę siedzieć sama w domu. Rodzice na razie jeszcze nie wiedzą więc muszę się pilnować żeby czegoś nie palnąć.
Co do pogody to racja, nie zachęca do wyjścia. Czekam z niecierpliwością na wiosnę :)
 
A ja zdalnie, na kwarantannie bo w dniu kiedy moj test ciążowy wyszedł pozytywny mężowi też wyszedł pozytywny z tym, że covid 😜 ale generalnie obrobiłam się z najpilniejszymi tematami na ten tydzień i już przeszłam na tryb weekend.

Piszecie o mdłościach i wstręcie do kawy a ja się hamuje żeby nie pić trzeciej chociaż zawsze piłam dwie 🙈 mdłości nie mam, trochę mi żołądek fiksuje jak robie się głodna. Póki co bezobjawowo i szczerze wolałabym żeby tak zostało 😁
 
Trzymamy mocno kciuki. Na pewno będzie dobrze ❤️
Dziękuję 🥰
Ja też w pracy ale całe szczęście piątek xD jedziecie gdzieś na weekend? My chcieliśmy z pieskami pojechać gdzieś połazić ale pogoda nie nastraja na wędrówki :(
U nas źle nie jest ok 10 stopni, więc w miarę ciepło, niby później ma padać ale póki co jest przyjemnie 😉

Mąż przyjechał już z pracy, więc ja odpoczywam z psem, a on zajmuje się synkiem 😀
 
reklama
Do góry