reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

mam kolejne pytanie, czy Wy też tak sapiecie jak lokomotywy? jak długo rozmawiam z klientem to nie potrafię złapać oddechu... Jak się zamyśle to też 🤣 w nocy chrapie... ktoś podziela mój los?
U mnie identycznie 😀 Jeszcze teraz zatkany noc i sapanie jest wzmożone, nawet jak siedzę na kanapie i oglądam film 😀 i chrapanie tez ale bardziej chyba przez przeziębienie, sama się budzę przez chrapanie 😀
 
reklama
Dobra, to lecę z kolejnym pytaniem 🤪 czy macie wrażenie takiego śpiętego brzucha? ciężko mi opisać to uczucie. Jest całkiem bezbolesne, ale to tak jakby coś mocno jeździło po jelitach, albo dziecko bardzo się rozpierało, albo jakby macica trochę twardniała... to moja pierwsza ciąża na tym etapie i chcialabym wiedzieć czy to uczucie się normalane, bo mam je jakoś od tygodnia😅
 
Dobra, to lecę z kolejnym pytaniem 🤪 czy macie wrażenie takiego śpiętego brzucha? ciężko mi opisać to uczucie. Jest całkiem bezbolesne, ale to tak jakby coś mocno jeździło po jelitach, albo dziecko bardzo się rozpierało, albo jakby macica trochę twardniała... to moja pierwsza ciąża na tym etapie i chcialabym wiedzieć czy to uczucie się normalane, bo mam je jakoś od tygodnia😅
Dobre pytanie. Dziś w jednym punkcie prawej strony brzucha czyję takie jakby napieranie a czasami jednocześnie stukanie malucha.
 
Dobra, to lecę z kolejnym pytaniem 🤪 czy macie wrażenie takiego śpiętego brzucha? ciężko mi opisać to uczucie. Jest całkiem bezbolesne, ale to tak jakby coś mocno jeździło po jelitach, albo dziecko bardzo się rozpierało, albo jakby macica trochę twardniała... to moja pierwsza ciąża na tym etapie i chcialabym wiedzieć czy to uczucie się normalane, bo mam je jakoś od tygodnia😅
Ja takie cos czuje i jest nawet dosc bolesne jak mi sie kilkudniowa 💩 w jelitach przesuwa😂
Oczywiscie zaraz jest wizyta w toalecie i przechodzi
 
U mnie identycznie 😀 Jeszcze teraz zatkany noc i sapanie jest wzmożone, nawet jak siedzę na kanapie i oglądam film 😀 i chrapanie tez ale bardziej chyba przez przeziębienie, sama się budzę przez chrapanie 😀
O a mnie strasznie męczy ten nos, caly czas mam zapchany i to dodatkowo takimi skrzepami z krwią.
 
Dobra, to lecę z kolejnym pytaniem 🤪 czy macie wrażenie takiego śpiętego brzucha? ciężko mi opisać to uczucie. Jest całkiem bezbolesne, ale to tak jakby coś mocno jeździło po jelitach, albo dziecko bardzo się rozpierało, albo jakby macica trochę twardniała... to moja pierwsza ciąża na tym etapie i chcialabym wiedzieć czy to uczucie się normalane, bo mam je jakoś od tygodnia😅
Ja mam czasem wrażenie takiego napierania w jedną stronę brzucha i wydaję mi się że wtedy on z jednej strony jest większy. Wystaje taka kulka. Wydawało mi się, że to dziecko tak napiera.
 
Ja takie cos czuje i jest nawet dosc bolesne jak mi sie kilkudniowa 💩 w jelitach przesuwa😂
Oczywiscie zaraz jest wizyta w toalecie i przechodzi
Tak, ale jak już się zdarzy, że to jelito na końcu drogi to mam to niżej, a to takie rozpychanie jednej strony wyżej w miejscu gdzie stuka do mnie maluch, ale uczucie baaaardzo podobne😁
 
reklama
Do góry