reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ugniecie :D też mnie uszy bolały teraz sobie przypomniałam, ale nie polaczylam tego z poduszka xD ale przeszło po jakimś czasie, nawet nie zauważyłam kiedy :))
Mnie też ucho bolało po pierwszej nocy, na drugą noc podłożyłam sobie poszewkę złożona na 4 i tak już z nią śpię. Lepiej mi z tą podkładka tak 🤣
 
To super na tym mi zależało :) Trochę niehigieniczne bez ściąganej. A jak z waszą bielizną? 😀 Ja już staniki musiałam zmienić na większe, kupiłam takie do karmienia i w takich chodzę. A majtki już mnie cisną powoli 😀 chodzę już tylko w takich bezszwowych które się rozciągają dość pokaźnie.
 
To super na tym mi zależało :) Trochę niehigieniczne bez ściąganej. A jak z waszą bielizną? 😀 Ja już staniki musiałam zmienić na większe, kupiłam takie do karmienia i w takich chodzę. A majtki już mnie cisną powoli 😀 chodzę już tylko w takich bezszwowych które się rozciągają dość pokaźnie.
Hmm... W I trymestrze wyciągnęłam stanik z czasów, kiedy ważyłam więcej, jak teraz, a i majtki wtedy kupiłam nowe, specjalnie rozmiar większe, teraz dopasowane. Co dziwne bo to ja się martwiłam jeszcze tydzień temu, tj. w 18 tygodniu, że mam tylko 2 kg na plusie😁 Spodnie już tylko ciążowe, koszulki różnie.
 
reklama
To super na tym mi zależało :) Trochę niehigieniczne bez ściąganej. A jak z waszą bielizną? 😀 Ja już staniki musiałam zmienić na większe, kupiłam takie do karmienia i w takich chodzę. A majtki już mnie cisną powoli 😀 chodzę już tylko w takich bezszwowych które się rozciągają dość pokaźnie.
Ja już na samym początku musiałam zainwestować w dużo większy rozmiar stanika, od razu kupiłam te do karmienia i tak sobie śmigam (teraz jestem w 20tc) :) majtki mam z h&m zwykle bawełniane polecam, bardzo wygodne :) kupiłam z 15 szt i tylko w nich chodzę:D
 
Do góry