reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Wypijam 2 litry i nie ma opcji toalety co 2 h🙂🙂 Ja normalnie bardzo mało piłam, maks litr, ale to już ze staraniami. Widocznie mój organizm ma mniejsze zapotrzebowanie, bo czytałam też, że jak mocz się robi przejrzysty, to się pije zbyt dużo. Te dwa litry muszę naprawdę dobrze rozłożyć w ciągu dnia, żeby to miało sens i się nie przelewało przeze mnie tylko🙂
Mam tak samo, co chwilę chce mi się siku, ostatnio ledwo do lekarza dojechałam tak mi się już chciało a to tylko 20 min jazdy😊 też mam problem żeby te 2 litry wody wypić, przed ciążą bardzo mało piłam, teraz muszę się zmuszać, chodzę z butelką wszędzie żeby te 2 litry wypić przez cały dzień
 
Mam tak samo, co chwilę chce mi się siku, ostatnio ledwo do lekarza dojechałam tak mi się już chciało a to tylko 20 min jazdy😊 też mam problem żeby te 2 litry wody wypić, przed ciążą bardzo mało piłam, teraz muszę się zmuszać, chodzę z butelką wszędzie żeby te 2 litry wypić przez cały dzień
Już myślałam że jestem wyjątkiem co za sama woda nie przepada🙂
 
Hmmm... jest zagadką skąd wiedziałaś co i jak?😁
Ja czytałam tylko net, ale to było 12 lat temu, więc nie było tak duzo treści parentingowych. Chodziłam też na szkole rodzenia, ale w sumie wszystko wcześniej wiedziałam z netu, może jakieś mity zweryfikowalam z prowadząca położna, mąż "wykąpał" lalke... Ale głównie to na tej szkole rodzenia obejrzałam sobie produkty dziecięce, bo trochę ta szkoła była sponsorowana przez producentów różnych rzeczy. O porodzie w sumie nic się nie dowiedziałam, bo oddychać przepona umiałam (a i tak przy pierwszym porodzie mi to nie wychodziło), były ciekawe punkty akupresurowe na łagodzenie bolu, ale też nigdy nie wykorzystaliśmy, bo rodzinny poród miałam jeden, szybki i bez bóli.
 
Hmmm... jest zagadką skąd wiedziałaś co i jak?😁
Hehe dostałam bóle z krzyża i już wiedziałam że coś idzie i na porodówkę o 23 jechałam, rozwarcie było małe poskakalam na piłce, potem już coraz większe skurcze ale
Ja czytałam tylko net, ale to było 12 lat temu, więc nie było tak duzo treści parentingowych. Chodziłam też na szkole rodzenia, ale w sumie wszystko wcześniej wiedziałam z netu, może jakieś mity zweryfikowalam z prowadząca położna, mąż "wykąpał" lalke... Ale głównie to na tej szkole rodzenia obejrzałam sobie produkty dziecięce, bo trochę ta szkoła była sponsorowana przez producentów różnych rzeczy. O porodzie w sumie nic się nie dowiedziałam, bo oddychać przepona umiałam (a i tak przy pierwszym porodzie mi to nie wychodziło), były ciekawe punkty akupresurowe na łagodzenie bolu, ale też nigdy nie wykorzystaliśmy, bo rodzinny poród miałam jeden, szybki i bez bóli.
Też po 12latach przerwy dziadzia ,czy są dzieci w między czasie ?
 
Hehe dostałam bóle z krzyża i już wiedziałam że coś idzie i na porodówkę o 23 jechałam, rozwarcie było małe poskakalam na piłce, potem już coraz większe skurcze ale

Też po 12latach przerwy dziadzia ,czy są dzieci w między czasie ?
Ale nie dokończyłam heh każdy poród inny mi musieli przebijać wody płodowe,trochę im namoczylam kafelki 🤣i potem jakoś poszło po paru godzinach bo mi mówiły po 6 że mam czekać na przejście zmian położnych bo się zmieniają i niechca zostać po godzinach 🤣 weszły nowe i odrazu poszło.
 
reklama
Do góry