reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama

Załączniki

  • 4646235f-2d6f-441f-aeb9-52d0cde6808b.jpg
    4646235f-2d6f-441f-aeb9-52d0cde6808b.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 61
ktoś Ci układał dietę? Byłaś u dietetyka ?
wzięłam sobie gotową dietę od dietetyka ma sklep w necie, 2000 kcal w wersji standard bez wykluczeń. Tak na próbę bo nie mogłam się zmotywować do jedzenia i ten cukier... a takie pięć mniejszych i ustalonych porcji łatwiej wcisnąć. 😄👍 Niestety absolutnie nie chce mi się jeść...
 
Na sor nie mam opcji, zostałam z Synem sama, a wiadomo tam trzeba długo czekać. Może uda umówić się prywatnie jak siostra podjedzie popilnowac chłopaka
Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze

Uspokoiło się to plamienie? A nie miałaś cytologii może? Jakieś cieplejszej kąpieli nie brałaś?
 
Trzymam kciuki, aby było wszystko dobrze

Uspokoiło się to plamienie? A nie miałaś cytologii może? Jakieś cieplejszej kąpieli nie brałaś?
Na razie jest ok, 2h i nie powtorzylo się, brzuchol trochę boli ale ok. Żadnej cytologii ani kąpieli, może po prostu jakąś żyłka pękła i się teraz oczyściło. Rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że jeśli jednorazowe to nie panikować, obserwować. Dzięki dziewczyny za troskę! Bony ile stresu!
 
reklama
Na razie jest ok, 2h i nie powtorzylo się, brzuchol trochę boli ale ok. Żadnej cytologii ani kąpieli, może po prostu jakąś żyłka pękła i się teraz oczyściło. Rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że jeśli jednorazowe to nie panikować, obserwować. Dzięki dziewczyny za troskę! Bony ile stresu!
Ja tez wczoraj i dzisiaj miałam takie skrzepy ale dopiero po czasie skojarzyłam że mam zaparcia i podczas dwójki musiałam się siłować... więcej się nie powtórzyło także nigdzie nie jechałam na sprawdzenie.
Ale to wina mojego łakomstwa bo zjadłam czekoladę... już kur. wa nie tknę.
 
Do góry