reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Ja po wizycie😊
Ciąża potwiedzona, serduszko bije😊 poki co lekarz mówi ze ciaza młodsza z usg ok. 7tydz😊
Zrobiona cytologi plus mam brac acard i cos jeszczecos na recepte ze wzgledu na poronienie jedno..
Super ze wszystko potwierdzone i serduszko bije ❤️! Teraz wreszcie możesz odetchnąć z ulgą!
 
reklama
Hej, i ja przyszłam do Was/Nas ☺️ u mnie dużo tłumaczenia... Ciężko z terminem niby wychodzi z pierwszego USG na 11.10. ale już z kolejnego wyszło trochę wcześniej. Z miesiączki nie mam bo jestem po zabiegu... I lekarz stwierdził że nie jest w stanie ustalić tego terminu więc termin porodu mam z pierwszego terminu USG wykonanego w 6tyg. Pytam się jak to możliwe,.lekarz się śmieje że jestem najwcześniejszym jego przypadkiem, dziś wskoczył 11tc wizytę mam za dwa tygodnie a za 3tyg prenatalne ☺️ mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo w sylwestra miałam zabieg ze względu na brak serduszka i nierozwijajacy się zarodek 😔
 
20220315_155922.jpg
Dziękując @DianaO za wsparcie dziś melduję się po wizycie. Na pokładzie 4,5 cm ruchliwego człowieka. Z usg odpowiada 11tc.
Nadal duphaston 2x1.
W poniedziałek planowa wizyta bo nie miałam jeszcze wyniku z przeciwciał. Reszta ok.
 
Dziewczyny ja juz po glukozie uff do przeżycia [emoji28] wogóle nawet smaczna była. Piłam z myślą o jakiejś slodkiej herbatce ze starbucksa z syropem owocowym i choc byla ciut za słodka, to dalo rade pić. Wogóle wyszlo mi w klinice z glukometru 84 na czczo, myslalam ze bedzie więcej 93 jak ostatnio[emoji33]
Dla mnie ten smak jest do przeżycia, ale taki ulepek na pusty żołądek to jest dramat...

W poprzedniej ciąży rzygalam. 2 razy podchodziłam do tego badania
 
Piękne macie te zdjęcia z USG. Można powiedzieć, że to zaawansowane początki ciąży [emoji28]

Ja się dziś umówiłam na PAPPe tak jak był termin i wypada mi na 12 tc. W czwartek idę do gina z USG i wynikami i pewnie umówić się na prenatalne - i mam nadzieję, że będzie jakiś rozsądny termin w moim pakiecie słabo z tymi terminami ....
 
reklama
Do góry