reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny życzę Wam zeby sie spełniły Wasze plany co do płci 😍 ja porownania nie mam, ale pocieszę że moja mama ze mną w ciąży zajadała kwasne ogórki non stop, kwaśna kapuste i wszystko co kwaśne. Od slodkiego ją odrzucilo.. I przyszla na świat dziewczyna 😅 nie wiem jak ze mną ale też ciągnie mnie do kwasnego i choć google mówi ze to na chłopca, mama powtarza ze jestem do niej podobna i to na dziewczynke. Także nie martwcie sie jak czasem macie objawy inne niz oczekujecie, kazdy organizm inaczej reaguje i nie zawsze książkowo 😅 trzymam kciuki za Wasze wyczekiwane płcie 💪
 
zaparcia w ciazy są od wysokiego poziomu progesteronu. Wiec trzeba dbac o duze ilości błonnika w diecie i te sliwki o których piszą dziewczyny.
Właśnie ciekawi mnie to, bo ja nie mam zaparc..mam nadzieje ze to nie reguła z tym. Ogólnie jem dużo blonnika, moze dlatego u mnie nie ma zaparc ale mnie częściej goni do kibelka za to niż kiedykolwiek.. Jak tak czytam o tych zaparciach to ciagle mysle czy moj przypadek nie jest jakimś sygnałem ze cos nie tak jest. Ogolnie miewalam zaparcia ale w ciąży wlasnie mi sie zmieniło na odwrót..
 
Właśnie ciekawi mnie to, bo ja nie mam zaparc..mam nadzieje ze to nie reguła z tym. Ogólnie jem dużo blonnika, moze dlatego u mnie nie ma zaparc ale mnie częściej goni do kibelka za to niż kiedykolwiek.. Jak tak czytam o tych zaparciach to ciagle mysle czy moj przypadek nie jest jakimś sygnałem ze cos nie tak jest. Ogolnie miewalam zaparcia ale w ciąży wlasnie mi sie zmieniło na odwrót..

Nie jest to reguła, zależy od organizmu. Ja w żadnej nie miałam 😊
 
Właśnie ciekawi mnie to, bo ja nie mam zaparc..mam nadzieje ze to nie reguła z tym. Ogólnie jem dużo blonnika, moze dlatego u mnie nie ma zaparc ale mnie częściej goni do kibelka za to niż kiedykolwiek.. Jak tak czytam o tych zaparciach to ciagle mysle czy moj przypadek nie jest jakimś sygnałem ze cos nie tak jest. Ogolnie miewalam zaparcia ale w ciąży wlasnie mi sie zmieniło na odwrót..
Nie jest reguła. Ja znam mnóstwo młodych mam i chyba tylko ja miałam i mam zaparcia nieziemskie :D
Ogólnie oprócz mnie i siostry to znam tylko jedna koleżankę, która miała problemy w ciąży a reszta koleżanek luzik, mogłyby w ciąży chodzić cały rok :D
 
Ja nie gotuje 2 razy bo tak lubię gotować;) Młoda poprostu je tylko 3 rodzaje obiadu, a że mi się to nie uśmiecha.... niestety u nas to gruba akcja, jestesmy po rocznej kuracji lekami dla anorektyków, zachamowal wzrost i rozwój fizyczny. Ogólnie to ma wiele alergii i wszystkie choróbska łapie w locie (taki typ genetyczny, rude włosy, niebieskie oczy, biała skóra ) . Właśnie leży od rana i wymiotuje żółcią bo już niczym innym nie może. To niestety już 2 jelitowka w ciągu miesiąca i obawiam się, ze tym razem nie obejdzie się bez szpitala i kroplówki (większość jelitowek kończymy na kroplowce). Nie wiem jak to ogarnąć bo syn w domu, pracować ktoś musi a ja chyba nie dam rady przerzucać 25kilogramow... dobrze, że dziś niedziela to mąż ją targa do kibelka...
A taka piękna pogoda! Zaplanowaliśmy rowery, spacery, zdjęcia...
Trzymajcie się dzielnie ;)
 
reklama
Właśnie ciekawi mnie to, bo ja nie mam zaparc..mam nadzieje ze to nie reguła z tym. Ogólnie jem dużo blonnika, moze dlatego u mnie nie ma zaparc ale mnie częściej goni do kibelka za to niż kiedykolwiek.. Jak tak czytam o tych zaparciach to ciagle mysle czy moj przypadek nie jest jakimś sygnałem ze cos nie tak jest. Ogolnie miewalam zaparcia ale w ciąży wlasnie mi sie zmieniło na odwrót..

Mam tak samo jak Ty. Do tego nie mam wyczulonego zapachu o czym też cały czas słyszę.
 
Do góry