reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mi jest w sumie ciepło, ciągle okna otwieram bo mnie mdli. Już się chyba zahartowalam przez to, mój stary zamarza przy mnie. W nocy było - 7 a ja musiałam otworzyć okno bo bym się udusiła. Było zimno ale chociaż miałam czym oddychać. A zawsze byłam mega zmarzluchem.
 
reklama
Chwila nieobecności i ciężko Was nadrobić. U nas od tygodnia jest tak pięknie, że pół dnia spędzamy na placu zabaw. Wstąpiłam do sklepu i jak spojrzałam na paluszki rybne to musiałam 😍
Właśnie smażę plus do tego frytki. Nie śmierdzi, wiec mam nadzieje, ze wejdzie i nie wyjdzie 😅
 
Tudotka Szczecin o bliskie mi miasto;)
Tinulka tak bardzo współczuje naprawdę bardzo 😭jeśli tylko będziesz chciała porozmawiać proszę napisz na priv Może akurat uda mi się ciebie pocieszyć ❤️

Wiolka uk
powiem ci że co do tej wizyty to pokazał mi tylko na monitorku pęcherzyk nie mierząc go żadnych fotek i był nastawiony raczej na kase a nie na gadanie … kazał przyjść za 2 tyg i nawet nie chciał wypisać skierowanie do poradni patologii ciąży bo stwierdził że zrobi to następnym razem … ale ja mam już Termin w poradni właśnie za 2 tyg nie będę musiała płacić za te badania .
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane gratuluję wszystkich pięknych fasolek😍 ja dalej umieram... Wszystko mi śmierdzi... Jestem już wykończona, ciągle głodna, odwodniona... Już widzę mojego męża jakby miał to wszystko znosić. Natura wiedziała co robi, gdyby mężczyźni mieli chodzić w ciąży i rodzic dzieci to byśmy wyginęli😂
 
Hej dziewczyny, rzadko sie tu udzielam ale czytam Was regularnie. Dolaczylam do Was jeszcze przed potwierdzeniem ciazy przez ginekologa. Na wizycie bylam 03.03, wedlug ostatniej miesiaczki 6+1 tyg, ale owulacja byla przesunieta wiec jest to mlodsza ciaza i lekarz widzial tylko pecherzyk 4,5mm. Nastepna wizyta dopiero 24.03 wiec teoretycznie 9+1 ale raczej mniej.. no i codziennie stresuje sie i odliczam, zeby wszystko bylo w porzadku i zebym zobaczyla juz bijace serduszko. Z racji, ze ciaza jest mlodsza podejrzewam, ze urodze dopiero w listopadzie ale tak sie juz przywiazalam do czytania Was sobie na dobranoc, ze mam nadzieje ze nie bedziecie mi mialy za zle jak z Wami zostane?😅
 
Hej Kochane gratuluję wszystkich pięknych fasolek😍 ja dalej umieram... Wszystko mi śmierdzi... Jestem już wykończona, ciągle głodna, odwodniona... Już widzę mojego męża jakby miał to wszystko znosić. Natura wiedziała co robi, gdyby mężczyźni mieli chodzić w ciąży i rodzic dzieci to byśmy wyginęli😂
Faceci to są... cóż.. oni okresu by nie wytrzymali.. a co dopiero ciążę poród połóg itp.
 
Hej dziewczyny, rzadko sie tu udzielam ale czytam Was regularnie. Dolaczylam do Was jeszcze przed potwierdzeniem ciazy przez ginekologa. Na wizycie bylam 03.03, wedlug ostatniej miesiaczki 6+1 tyg, ale owulacja byla przesunieta wiec jest to mlodsza ciaza i lekarz widzial tylko pecherzyk 4,5mm. Nastepna wizyta dopiero 24.03 wiec teoretycznie 9+1 ale raczej mniej.. no i codziennie stresuje sie i odliczam, zeby wszystko bylo w porzadku i zebym zobaczyla juz bijace serduszko. Z racji, ze ciaza jest mlodsza podejrzewam, ze urodze dopiero w listopadzie ale tak sie juz przywiazalam do czytania Was sobie na dobranoc, ze mam nadzieje ze nie bedziecie mi mialy za zle jak z Wami zostane?😅
Ja znowu w drugą stronę bo wątpię czy dotrwam w ciąży do października;) ale też się stąd nie ruszam :D
 
reklama
Mi jest w sumie ciepło, ciągle okna otwieram bo mnie mdli. Już się chyba zahartowalam przez to, mój stary zamarza przy mnie. W nocy było - 7 a ja musiałam otworzyć okno bo bym się udusiła. Było zimno ale chociaż miałam czym oddychać. A zawsze byłam mega zmarzluchem.
u mnie w ciąży duszności na porządku dziennym i nocne otwieranie okna żebym mogła złapać oddech bo mi słabo
 
Do góry