reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Witam

W końcu weekend …

Grauluje wszystkich fasolek i bijących serduszek a tym co jeszcze czekają cierpliwości ( łatwo mówić/pisać).

Moji synowie się śmieją jak może być komuś niedobrze i być głodnym równocześnie…

Właśnie się przygotowuje na jutrzejszy nalot straży pożarnej- mają chłopaki ścinać u nas stare drzewo które mi zacienia i zabrudza basen i pół ogródka…

Tez marzne non stop- gdzie w sumie nie przypominam sobie żebym przy chłopcach tak miała.

Animowana - gdzie pod żebrami? Prawa czy lewa strona?

Angelika9403 powinno coś ok 150 uderzeń na minute

I mi się wena skończyła …
… i padlinę muszę jeszcze w przyprawy wsadzić

Miłego wieczoru
 
reklama
Witam

W końcu weekend …

Grauluje wszystkich fasolek i bijących serduszek a tym co jeszcze czekają cierpliwości ( łatwo mówić/pisać).

Moji synowie się śmieją jak może być komuś niedobrze i być głodnym równocześnie…

Właśnie się przygotowuje na jutrzejszy nalot straży pożarnej- mają chłopaki ścinać u nas stare drzewo które mi zacienia i zabrudza basen i pół ogródka…

Tez marzne non stop- gdzie w sumie nie przypominam sobie żebym przy chłopcach tak miała.

Animowana - gdzie pod żebrami? Prawa czy lewa strona?

Angelika9403 powinno coś ok 150 uderzeń na minute

I mi się wena skończyła …
… i padlinę muszę jeszcze w przyprawy wsadzić

Miłego wieczoru

No właśnie ani z lewej ani z prawej, to taki dziwny ból, a właściwie dyskomfort po środku :/

Tobie też miłego wieczoru :)
 
Cześć dziewczyny, z opóźnieniem przez brak siły do niczego wstawiam wczorajsze zdj usg, serduszko bije a bombelek rośnie i ma prawie 2 cm 🥰
 

Załączniki

  • 439d5809-091e-4854-b46f-69569683a0b6.jpg
    439d5809-091e-4854-b46f-69569683a0b6.jpg
    84,1 KB · Wyświetleń: 68
Kochane !!! Melduje się !
Praktycznie zero plamienia dzisiaj, raz jeden leciutko tylko, na brązowo, i tyle !
Ten krwiak musiał się chyba pięknie oczyścić i w końcu może będę miała spokój ❤️❤️❤️❤️
Zajadam właśnie orzechy laskowe i popijam sokiem pomarańczowym i mi dobrze ❤️❤️❤️❤️
Super ze lepiej
Ja mam inna teorie… - najważniejsze ze jest ok

Animowana przynajmniej ani wątroba ani śledziona😏 było nie było macica jest już wielkości pomarańczy a nie śliwki i już się wsio zaczyna przesowac - może z tąd dyskomfort.
 
Powiem Wam, ze po całym tygodniu pracy i ogarnianiu Starszaka to padam na twarz. A to dopiero początek. Aż strach co będzie pozniej...

Najbliższe usg mam 22.03 potem tydzień później prenatalne. Robicie pappe?
 
Powiem Wam, ze po całym tygodniu pracy i ogarnianiu Starszaka to padam na twarz. A to dopiero początek. Aż strach co będzie pozniej...

Najbliższe usg mam 22.03 potem tydzień później prenatalne. Robicie pappe?
ja nie robię, chyba ze będzie ku temu przesłanie.
Trzymam kciuki żeby wyniki z prenatalnego były na tyle dobre aby nie było potrzeby robić dodatkowych badań 💪
 
Ja też jestem wykończona. Nerwy mam na wodzy ale moment i się denerwuję. W szkole Sz wariatkowo choć klasa 1 i naprawdę nie wiem jak ja to robilam z nim jeszcze pracując. Jestem psychicznie wypluta i spinam się.
Odczucia nadal obecne...Niech już ten czas biegnie
 
reklama
A czy któraś z Was ma taki dziwny ból w nadbrzuszu? Przed tą ciążą tak nigdy nie miałam, a teraz mdłości od razu w pakiecie z tym bólem, zaraz pod żebrami 😕
Mnie wczoraj złapał taki ból i trzyma do teraz, leżę zwinięta w kłębek a w nocy nic nie pospałam. Wydaje mi się że mój żołądek jest już zmęczony wymiotami i dlatego ten ból.
 
Do góry