reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Co do wizyt to mój stary bardzo chce i sie pyta kiedy go zabiorę. Raczej nikt nie ma z tym problemu. Jak dzwoniłam umawiać prenatalne to też pytali czy będę sama czy z partnerem. Ale stwierdziłam że zabiorę go w połowie jakoś :) co do planów to byłam dziś na badaniach krwi zrobić te wszystkie różyczki i toksoplazmozy o czeka mnie jeszcze dziś usg piersi. Więc lekarzowo mocno
No ale mniej czasu na myślenie
Ja rajd zacznę od poniedziałku...będzie 10tc to porobię badania i jakoś zejdzie...Dobrze że nie wszystko trzeba z samego rana.
Jak na złość chce coś ukradkiem załatwić to syn się obudzi ...albo auto ma swoje jazdy ;)
 
reklama
No pewnie. Jeszcze myślę wiele wody upłynie zanim myślenie się przestawi. Nie mam wśród znajomych homoseksualnej pary i chociaż wiem, że takie są to jednak myślenie idzie w innym kierunku. No chyba nie masz mi tego za złe, przecież Cie nie obraziłam. Chyba...
pewnie, że nie.
Taki kraj ;) Często się z tym spotykamy, a że mamy to samo nazwisko to wszyscy z założenia biorą nas za siostry.
Chociaż w Polsce 400tys dzieci jest wychowywanych w rodzinach jednopłciowych, więc to nie jest mała grupa. Miło byłoby móc żyć jak ludzie na równych prawach (bo na razie praw nie mamy żadnych). Może kiedyś...
 
Mojej koleżance skradziono konto na fejsie i maila. Oj też się u niej działo a policja rozkadala ręce.
No właśnie... nie myslalam ze takie problemy można mieć przez to

Tez mam nadzieje ze nie uraziłam nikogo...to tylko lub aż forum i słowo pisane a głowa obciążona.
Jeśli jednak tak to sorki
 
A z babskich tematów jaki macie stosunek do farbowania włosów ? Czekacie ? 🙂 bo ja już siwa jestem 🙈😄 i wstyd ale tak chodzę
ja bylam u fryzjera w 5 tyg + 4. Teraz bym nie dała rady z uwagi na nadwrażliwość na zapachy... Polecam ten temat na blogu u mamaginekolog. Jeśli do kwietnia przejdzie mi ten wstręt to pójdę do fryzjera z czystym sumieniem przed Wielkanocą 🙂
 
Niestety w naszym chorym kraju to wciąż nie jest "normalne". Strasznie to przykre ale miną wieki zanim to się zmieni. Tym bardziej, że ostatnio ze wszystkim cofamy się do średniowiecza. Mam nadzieję, że znajdziecie w Polsce szpital w którym zostaniecie potraktowane tak samo jak pary damsko-męskie :)
Oczywiście, że tak. Prywatny :p (ale tu chodzi o wpuszczenie do sali operacyjnej i zaopiekowanie niezależnie od płci)
A tak poważnie to większość lekarzy trzyma się wiedzy medycznej wg której mamy 3 równoważne orientacje seksualne i nie ma problemu (a jeszcze pracujemy z lekarzami, więc luz).
Większy problem jest z tym, że przy porodzie w Polsce musimy wpisać w akt urodzenia dane maskujące jakiegoś mężczyzny, co jest słabe pod tak wieloma względami, że nawet mi się nie chce gadać. Przy akcie z zagranicy albo będzie jedna matka albo jak dwie to lata batalii sądowych o nadanie nr pesel nie mówiąc już o paszporcie...bo aktu nie przetłumaczą.
A jeszcze ja muszę mieć cc, a szukanie kliniki za granicą, która mi zrobi cc jest skomplikowane.
A kwestie opieki to już w ogóle morze frustracji, szkoda gadać.
 
Oczywiście, że tak. Prywatny :p (ale tu chodzi o wpuszczenie do sali operacyjnej i zaopiekowanie niezależnie od płci)
A tak poważnie to większość lekarzy trzyma się wiedzy medycznej wg której mamy 3 równoważne orientacje seksualne i nie ma problemu (a jeszcze pracujemy z lekarzami, więc luz).
Większy problem jest z tym, że przy porodzie w Polsce musimy wpisać w akt urodzenia dane maskujące jakiegoś mężczyzny, co jest słabe pod tak wieloma względami, że nawet mi się nie chce gadać. Przy akcie z zagranicy albo będzie jedna matka albo jak dwie to lata batalii sądowych o nadanie nr pesel nie mówiąc już o paszporcie...bo aktu nie przetłumaczą.
A jeszcze ja muszę mieć cc, a szukanie kliniki za granicą, która mi zrobi cc jest skomplikowane.
A kwestie opieki to już w ogóle morze frustracji, szkoda gadać.
Ale to musi być ojciec wpisany? 😮
 
reklama
Do góry