reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja musiałam przeczytać dwa razy bo moja pierwsza myśl to " kuwa jakiś facet się podszywa! Mamy kreta..." Ach te teorie spiskowe :D
to tylko pokazuje w jak heteronormatywnym świecie żyjemy - pomimo, że cała wypowiedź jest w rodzaju żeńskim, a wypowiedź lekarki zawierała sformułowanie "druga mamusia" i tak otworzył Wam się skrypt, że para musi być damsko-męska.
 
to tylko pokazuje w jak heteronormatywnym świecie żyjemy - pomimo, że cała wypowiedź jest w rodzaju żeńskim, a wypowiedź lekarki zawierała sformułowanie "druga mamusia" i tak otworzył Wam się skrypt, że para musi być damsko-męska.
No pewnie. Jeszcze myślę wiele wody upłynie zanim myślenie się przestawi. Nie mam wśród znajomych homoseksualnej pary i chociaż wiem, że takie są to jednak myślenie idzie w innym kierunku. No chyba nie masz mi tego za złe, przecież Cie nie obraziłam. Chyba...
 
Co do wizyt to mój stary bardzo chce i sie pyta kiedy go zabiorę. Raczej nikt nie ma z tym problemu. Jak dzwoniłam umawiać prenatalne to też pytali czy będę sama czy z partnerem. Ale stwierdziłam że zabiorę go w połowie jakoś :) co do planów to byłam dziś na badaniach krwi zrobić te wszystkie różyczki i toksoplazmozy o czeka mnie jeszcze dziś usg piersi. Więc lekarzowo mocno
 
to tylko pokazuje w jak heteronormatywnym świecie żyjemy - pomimo, że cała wypowiedź jest w rodzaju żeńskim, a wypowiedź lekarki zawierała sformułowanie "druga mamusia" i tak otworzył Wam się skrypt, że para musi być damsko-męska.
Niestety w naszym chorym kraju to wciąż nie jest "normalne". Strasznie to przykre ale miną wieki zanim to się zmieni. Tym bardziej, że ostatnio ze wszystkim cofamy się do średniowiecza. Mam nadzieję, że znajdziecie w Polsce szpital w którym zostaniecie potraktowane tak samo jak pary damsko-męskie :)
 
reklama
A z babskich tematów jaki macie stosunek do farbowania włosów ? Czekacie ? 🙂 bo ja już siwa jestem 🙈😄 i wstyd ale tak chodzę
Ja farbuje, byłam już raz, na koniec marca na kolejną wizytę, też mam pełno siwych i nie wyobrażam sobie nie farbować.

Pytałam o te wizyty bo u mnie w tej klinice do której chodzę jest info, że bez osób towarzyszących ( przez covid). Wcześniej normalnie było można. Z tym, lekarz prosi przyszłego tatę do gabinetu jak już zrobi podgląd na samolociku 😉
Edit: mój był ze mną w pierwszej ciąży, ale USG było już przez brzuch, wyleciało mi z głowy że przecież na początku robią dopochwowe 🙈 mdłości nie ma ale głowa gorzej pracuje 😜 wybaczycie

Co do porodu to mój był do partych, z przerwami, później wyszedł i dobrze, bo ja miałam poród kleszczowy. Zanim mi pomogli, to 2h się męczyłam, najgorsze 2 h w życiu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry