reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej, zaczął mnie trochę bardziej boleć brzuch jak na okres i zrobiłam jeden z 3000 testów które mi zostały, wyszedł bledszy niz poprzednie. Czy jest możliwość żeby test o czułości 10 był jaśniejszy niż wcześniejsze bo wypiłam dużo wody i jest już wieczór? Czy mimo moich wcześniejszych deklaracji jutro iść na betę lub do gin ale co on może w takim wypadku? Czy znowu panikuje i nerwica 😩
 
reklama
Hej, zaczął mnie trochę bardziej boleć brzuch jak na okres i zrobiłam jeden z 3000 testów które mi zostały, wyszedł bledszy niz poprzednie. Czy jest możliwość żeby test o czułości 10 był jaśniejszy niż wcześniejsze bo wypiłam dużo wody i jest już wieczór? Czy mimo moich wcześniejszych deklaracji jutro iść na betę lub do gin ale co on może w takim wypadku? Czy znowu panikuje i nerwica 😩
jeżeli wcześniej robiłaś rano testy a dziś wieczorem to może być szansa że będzie jaśniejszy. Ale jeżeli ma Cię to uspokoić idz na betę z rana, wieczorem będziesz już miała wynik i Ci ulży. Do ginekologa to chyba i tak za wcześnie żeby coś zobaczył. Kiedy robiłaś betę? W piątek ? Bo liczy się wynik z dwudniową przerwą, żeby zobaczyć przyrost.
 
jeżeli wcześniej robiłaś rano testy a dziś wieczorem to może być szansa że będzie jaśniejszy. Ale jeżeli ma Cię to uspokoić idz na betę z rana, wieczorem będziesz już miała wynik i Ci ulży. Do ginekologa to chyba i tak za wcześnie żeby coś zobaczył. Kiedy robiłaś betę? W piątek ? Bo liczy się wynik z dwudniową przerwą, żeby zobaczyć przyrost.
W piątek robiłam. Może mi odbija, wypiłam dzisiaj bardzo dużo wody i co chwila biegam do łazienki, może dlatego, testy o różnych godzinach. Zobaczę rano jak wyjdzie ale juz jestem w panice ;(
 
Czyli uważacie dziewczyny, żeby sobie odpuścić i już nie robić bety w tym czasie?
Teoretycznie pierwsza ciąża (dokładnie 12 lat temu) była bezproblemowa. Nie mam historii strat. Badania, z uwagi na starania, regularne. Nawet mam świeże badania ogólne sprzed miesiąca bo robiłam po covidzie. Może też odpuszczę. Lekarz na koniec powiedział, że mam spokojnej żyć i się cieszyć z ciąży. Co prawda na USG zauważył torbiel ale stwierdził, że tym mam się nie martwić bo on bierze to na siebie (ma bardzo dobre opinie co do przeprowadzani USG, nawet inni ginekolodzy wysyłają do niego swoje pacjentki wiec ufam mu).
Objawy jednego dnia są silniejsze, drugiego dnia słabsze. Zresztą jaki teraz mamy wpływ na cokolwiek, oprócz ograniczenia stresu i dbania o siebie 🤷‍♀️
Ja w czwartek miałam bete ponad 6200, jutro jadę sprawdzić czy i jak wzrosła , jestem spokojniejsza po tym badaniu, No i zobaczę progesteron czy zatrzymał się czy spada dalej. Po pierwszej wizycie z usg nie będę już robić, jeśli lekarz stwierdzi, ze nie ma potrzeby. Teraz robię to dla własnej pewności na samym początku, bo później to ktoś pisał , ze i tak beta nie będzie wyznacznikiem czy ciąża dobrze się rozwija tylko usg
 
Znalazłam w necie kalkulator bhcg , można wpisać wyniki z dwóch dat i pokazuje Ci przyrost procentowy, nawet jeśli robilyscie badanie w odstępie więcej niż dwóch dni :) wystarczy wpisać kalkulator bhcg :)
 
Dziewczyny, ja też zaczynam wariować. Nie mam żadnych objawów. Nic totalnie nic. Jutro wizyta mam mega stresa i nie jestem w stanie w żaden sposób się uspokoić. Człowiek za dużo myśli, jak mi brakuje takiej mega beztroski i myśli że przecież będzie dobrze bo dlaczego miałoby być źle.
 
Hej, zaczął mnie trochę bardziej boleć brzuch jak na okres i zrobiłam jeden z 3000 testów które mi zostały, wyszedł bledszy niz poprzednie. Czy jest możliwość żeby test o czułości 10 był jaśniejszy niż wcześniejsze bo wypiłam dużo wody i jest już wieczór? Czy mimo moich wcześniejszych deklaracji jutro iść na betę lub do gin ale co on może w takim wypadku? Czy znowu panikuje i nerwica 😩
Jak zaczyna boleć brzuch tak okresowo to może weź rozkurczowo nospe albo nawet jedną tabletke paracetamolu, połóż się na chwile, obejrzyj jakąś komedie i wywal w cholere te testy 😜
 
reklama
Ciesz się, ze masz już jutro wizytę zamiast martwić Heh;) ja mam dopiero w Ptk i czekam cierpliwie, ale z trudem oczywiście ;)
 
Do góry