reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A polecacie iść chociaż na jedną betę? Bo nie jestem pewna czy uda mi się iść 2 razy, więc przyrostu i tak nie będę w stanie ocenić 🤔

No i też pytanie do dziewczyn, które są w pierwszej ciąży - na kiedy planujecie wizytę i kiedy powiecie/powiedziałyście rodzinom?
 
reklama
A polecacie iść chociaż na jedną betę? Bo nie jestem pewna czy uda mi się iść 2 razy, więc przyrostu i tak nie będę w stanie ocenić 🤔

No i też pytanie do dziewczyn, które są w pierwszej ciąży - na kiedy planujecie wizytę i kiedy powiecie/powiedziałyście rodzinom?
Moim zdaniem 1 beta jest bez najmniejszego sensu, ponieważ o niczym nam więcej nie mówi jak o tym, że jesteśmy w ciąży, a ta wiedzę też już mamy po wykonaniu testu :)
 
Ja tez staram sie wyluzować. Tak na prawde na nic nie mamy wpływu. Musimy o siebie dbać i czekać na rozwój wydarzeń chyba. Ale poczytałam trochę Waszych wpisów i w środę zrobię jedna betę, a kolejna w piątek i zobaczymy ☺️ Potem pomyśle o wizycie u lekarza
 
Ja tez staram sie wyluzować. Tak na prawde na nic nie mamy wpływu. Musimy o siebie dbać i czekać na rozwój wydarzeń chyba. Ale poczytałam trochę Waszych wpisów i w środę zrobię jedna betę, a kolejna w piątek i zobaczymy ☺️ Potem pomyśle o wizycie u lekarza
Ja robiłam 2 testy i 2 bety w odstępie 48h. Tak naprawdę poszłam na badania bo jestem po stymulacjj cyklu lamette + ovitrelle i testy mogły wychodzić fałszywie dodatnie a dodatkowo musiałam wiedzieć czy brać dalej duphaston.
Racja, musimy o siebie dbać, po prostu 😊 sama mam ok 2 tygodnie do wizyty, czekam niecierpliwie.
 
A polecacie iść chociaż na jedną betę? Bo nie jestem pewna czy uda mi się iść 2 razy, więc przyrostu i tak nie będę w stanie ocenić 🤔

No i też pytanie do dziewczyn, które są w pierwszej ciąży - na kiedy planujecie wizytę i kiedy powiecie/powiedziałyście rodzinom?
O becie już pisałam, 2x w odstępie 48h. Dało mi to poczucie ulgi, ale dalej nie sprawdzam bo tak jak dziewczyny piszą, nie warto sobie dokładać niepotrzebnego stresu.
Jest to moja 1 wyczekana ciąża. Wizyta za ok 2 tyg. 6 tyg. wg OM. Rodzicom jeszcze nie mówimy, ale moja mama ma urodziny 20lutego gdzie będzie kilkanaście osób, na pewno ktoś się domyśli bo ja nie umiem udawać 😅
 
Ja robiłam 2 testy i 2 bety w odstępie 48h. Tak naprawdę poszłam na badania bo jestem po stymulacjj cyklu lamette + ovitrelle i testy mogły wychodzić fałszywie dodatnie a dodatkowo musiałam wiedzieć czy brać dalej duphaston.
Racja, musimy o siebie dbać, po prostu 😊 sama mam ok 2 tygodnie do wizyty, czekam niecierpliwie.
Rozumiem. No ja tak jak wspomniałam zrobię w tym tygodniu betę, a o lekarzu myślałam np 18.02, ale boje się, ze to będzie za wcześnie, tez zobaczę jaki wyjdzie wynik z krwi, tak jak wspomniałyście, żeby jak już pójść to coś zobaczyć
 
Rozumiem. No ja tak jak wspomniałam zrobię w tym tygodniu betę, a o lekarzu myślałam np 18.02, ale boje się, ze to będzie za wcześnie, tez zobaczę jaki wyjdzie wynik z krwi, tak jak wspomniałyście, żeby jak już pójść to coś zobaczyć
Mam dokładnie to samo, chciałabym iść do lekarza żeby coś już zobaczyć, więc chyba pójdę na tą betę 2 razy, żeby mieć trochę spokojniejsza głowę jeśli chodzi o przyrost i jakieś orientacyjne pojęcie kiedy lekarz będzie w stanie coś zobaczyć 😀
Planowałam na 6+0 wg terminu OM, ale wiem, ze owulacje miałam 17-18 dc, więc nie wiem czy to nie będzie za wcześnie 🤔
 
Cześć dziewczyny. Robiłam betę 05.02 i wyszła 13366, następnie 07.02 prawie 21000- przyrost 56.3%. Wg moich wyliczeń dzisiaj rozpoczyna się 7 tydzień, ostatnia miesiączka 24.12. Do lekarza wybieram się 19 lutego. Czy uważacie, że powinnam się martwić tym przyrostem?
 
reklama
Do góry