reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Mi się bardzo podoba Aleksander, ale nie Olek właśnie, a wiem że będą wołać Olek wiec odpada.
Chłopcu damy Szymon lub Nikodem (bardziej Szymon 🤣) a dziewczynce chyba Kornelia 😉
Czuje, że będzie córeczka ale moje przeczucia często są mylne 🤣.
W domu mamy Czarusia 😀
Szymon ♡ ...No nie będę obiektywna ;)
 
Trudy dnia pokonane. Jednak jak więcej aktywnie to i w ogóle ostatnim czasem spojenie łonowe czy podbrzusze czuję. Po wizycie w toalecie na siku ulga ale podbrzusze jakby nagle puste. Moze za mało chodzę do wc ;)

Tak myślę nie wiem czemu nad tym imieniem Iga ale jakby się mi podobało Jadwiga to bym po całości dała, a nie imię powstałe że skrótu.
Z resztą teraz to do wyboru do koloru bo Magda to nie Magdalena tylko 2 inne imiona..pomijając Lenę ;) bo i na nią był kiedyś bum.
O i Julia też fajna.....ale Jula Jula...albo Julka hmmmm...Nie gra mi.
...Poza tym Julia delikatna a nie do każdego dziecka to pasuje..U Sz w klasie taka Julka akuratna,że do romantyzmu daleko ;)
Ale nic....bedzie chłopak.Mówie wam ;)
 
Ja mam Aleksandra ale zawsze chorowałam na Kosmę, tylko tatuś był nieugięty ;) prababcia mówi do niego "Oleś" i to mnie tak denerwuje... a na codzień to faktycznie zawsze wychodzi Olek.
A zdjęcie 3d?! Meeega!
 
Patrzyliście na kalendarz chiński ?
Weszłam z ciekawości i wychodzi chłopak
Nie patrzylam ale zaciekawilyscie mnie i widze mi wychodzi chłopak 🤷‍♀️ Aczkolwiek nie jestem pewna daty poczęcia... Albo 31 styczeń albo 1 luty... Wiec luty to juz dziewczynka. Malo mi wyjaśniło to😅 ale czuje chyba dziewczynkę. Mężowi sie snila corka zanim sie dowiedzieliśmy ze wogole w ciąży jestem i mi tez snila sie córka zanim dowiedzialam sie o ciąży. Więc ciekawa jestem kto ma racje 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymaj sie cieplutko ❤️🥺 moze to jakas żyłka pękła, póki nie ma duzych ilości ze skrzepami bądź spokojna, czasem tak byww i dzidziusie sa bezpieczne 😘
wiem, moja dwójka przetrwała pomimo silnych krwawień. Ale tak się cieszyłam ze w końcu jakaś ciąża która przebiega normalnie względnie…..
 
Do góry