reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej ja już powoli wychodzę na prostą:) wesele, poprawiny wszystko przetrwałam;) od czwartku spałam 8 godz i zmęczenie dziś swoje zrobiło.
Ja też mam miłości i strasznie mnie odpycha od jedzenia. Na weselu jak postawili przede mną pieczonego łososia..... aż oczy mi wyszły;D nie wymiotowałam ale raptem strasznie zle się poczułam.... a jako świadek musialam do końca wytrzymać.....
 
reklama
:)
 

Załączniki

  • f9ed5c32-d680-433d-8642-a30938b22b3d.jpg
    f9ed5c32-d680-433d-8642-a30938b22b3d.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 102
Bardzo się bałam że ludzie będę widzieć że jestem w ciąży... ale nikt nic nie powiedzial;) nawet uznałam że niektóre osoby" nie w ciąży " bardziej wyglądają na "ciazowe" niż ja ;) ale ogolnie wywaliło mi brzuszek.... 9 tydzień to powoli ma prawo już wychodzić;)

kobieto brzucha chyba nie widziałaś 🤦‍♀️chudzinka 😉

no właśnie 😄 ja się pytam gdzie boczki proszę Pani? 😂😛 mnie jakby przegłodzili przez tydzień to bym takiego nie miała 😁
 
Wiadomo.... W domku rodzinnym kuszą
Dobrze, że daleko od sobie mieszkamy i czasami można przyjechać " na gotowe " 🤣🤣
Ja tez żałuję ze zjadlam pingusto 🤣 niedobrze mi 🤣 męczyła zgaga a teraz tylko niedobrze 🤣 ale dla tych kilku sekund warto było 🤣🤣 razem będziemy sie pilnować, nie martw się
Uf, ulżyło mi 🤣
Dzisiaj wybieram się do babci, która nie wie o ciąży i zawsze wtyka mi pod nos wszystko co się da po czym co chwile przypomina, że mam jeść bo marnie wyglądam 🤣 (teraz już nie tak marnie) 🤣🤣
Myślałam, że tylko mi widać, gdzies czytałam, że to wzdęcia, ale u mnie od niedzieli cały czas taki sam 🙈
Super, że wesele się udało
Ja nienawidzę ryb, więc podziwiam za wytrzymałość 😀
Figura piękna 😉 i sukienka też 😉
 
Ale mi się skomplikowało... Od czwartku bolą mnie migdały. Wczoraj poszłam do internisty, że nie widzę poprawy. Ona na to, że antybiotyk może wypisać tylko wtedy, gdy zgodzi się gin. A ja swojego gina w sumie nie mam. Więc umówiłam się na jutro, do babki, u której miałam mieć USG, niby w 7+1 a powinnam w 8+0 i zobaczę czy mi zrobi USG czy powie, że mam przyjść za tydzień... I sama nie wiem czy ten antybiotyk w razie W brać... Wkurza mnie to, że odpowiedzialność po mojej stronie [emoji2959]
 
A gdzie robisz? Ja dostałam od prywatnego lekarza na NFZ ( test pappa)i polecił mi zrobić w klinice niepłodności Invicta, ja akurat w Warszawie będę robiła, ale mają też placówki w innych miastach.
Dziś dzwoniłam i mam termin na koniec marca.
W Poradnia Genetyki Klinicznej CSKw Łodzi. Będzie USG + pappa. Moja giń i pediatra córki polecili to miejsce, więc zapisałam się tam.
 
Dziewczyny, tak Was czytam... ze albo macie mdłości i jecie konkretne tylko rzeczy albo jecie rozne dobre rzeczy... a ja po tym ivf kazda rzecz oglądam 3x czy na pewno nie zaszkodzi i do tego cukrzyca ciążowa.... wiec nie moge sobie nawet na zachcianki pozwolić 😔😔
W poprzedniej ciąży tak miałam, czytanie
etykietek, pilnowanej godzin posiłku, spacery, kombinowanie co zjeść, a czego nie. Wiem jakie to trudne.
Dziewczyny, jak to jest ze slodyczami? Jecie, nie jecie? Czy zjedzenie czegoś z masa cukrów szkodzi? Z tego sie moze zrobić ciąża cukrzycowa? Bo mam pingusto w lodowce i patrzy sie ja mnie, mysle ciagle o nim... A jednego juz dziś zjadlam😬😬
Jak już pisały dziewczyny od słodyczy nie robi się cukrzyca 😉 moja koleżanka cała ciążę przeleciała na słodkich rzeczach i nawet dużo nie przytyła, bo 13 kg, ja uważając i pilnując w ciąży z córką przytuliłam 30 kg😱
Dziewczyny, byłam u lekarza, mały człowiek ma 9 tygodni ❤️ ciąża jest młodsza, tak jak przypuszczałam i termin będzie liczony z USG na 3.10 :)
Cudne wieści 😘
Moja fasolka też ma już 9 tygodniu i termin też mam na 03.10😘
 
reklama
Ja dzisiaj chcę powiedzieć swojemu czterolatkowi o ciąży ;) widzę, że się martwi o mamę, bo wymiotuję i dużo leżę, w domu chaos. A jak powiemy jemu, to trzeba będzie i dziadkom powiedzieć, bo zaraz wygada. Córka jeszcze mała to póki brzuszka nie będzie to raczej nie zrozumie ;)
 
Do góry