reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ja w nocy miałam krew ze śluzem 😐
Trochę z mężem poszaleliśmy i mam nadzieję, że stosunek jest tego przyczyną.. miała któraś tak?
Boje sie, że coś się z tego rozwinie, a zostaje sama z synkiem do piątku, bo on jedzie wieczorem w delegację 😐
Ja w dwóch ostatnich ciążach miałam tak po seksie, więc teraźniejszość panicznie się boję i mąż ma szlaban, zresztą na razie gin nie pozwala. Dobrze, że mam dwie ręce 😁
A tak z ciekawości, jaka różnice wieku będą miały/mają wasze dzieci?

U mnie będzie 8 lat - mam wrażenie, że sporo, ale los tak chciał ;)
U nas będzie 6 lat różnicy 😉
 
Dzień po zrobieniu testu śniło mi się ze poszłam na badanie usg i w trakcie szykowania się ( striptiz od pasa w dol ) zaczęłam krwawić mocno.

Wstałam i poszłam opieprzyć męża, ze wcale mi się tej ciąży nie chciało tak szybko po odstawienia małego od cycka, ale oczywiście skoro zrobiłam test to momentalnie mi się zachciało i teraz nawet podświadomie panikuje i ze to wszystko jego wina i będzie wydawał majątek na zafarbowanie moich nowych siwych włosów jak już będę po porodzie .
 
Ja dziś na obiad tradycyjnie rosołek, na swojskiej kurze 😉 i wpadłam w wir gotowania, więc na drugie warzywa na parze z pieczarkami, grzanki czosnkowe, do tego kompotu z wiśni jabłek i pigwy. A na deser ciasto.
Jak ja dawno nie miałam takiej weny do gotowania. A na kolację panuje szpinak z jajkiem.

Ciekawe kiedyś będę miała następny taki zryw 😉
 
Ja tu siedze cicho i podglądam Wasze odpowiedzi o różnicach wiekowych ale nie odpisuję bo to będzie moja pierwsza dzidzia :) Fajnie mieć taką już ekipę w rodzince większą :) więcej radości do pieszczenia macie i chyba starsze dzieci odstresowują Was od tej gorączki badań i wizyt ;p
 
reklama
A ja Wam dziewczynki powiem, że ja nie tylko nad płcią się zastanawiam. Mój pierwszy synek urodził się rudziutki i zastanawiam się czy drugie dziecko będzie miało takie włoski czy nie. Wiem, że to nie ma znaczenia, ale jakoś myślę czy będę miała brygadę czerwonowłosych ;)
 
Do góry