reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hmmm 17 i 14…

Niektórzy twierdz ze jestem szalona…
Łooooo kochana, nie jestes szalona, jestes moja bohaterka :D
Chlopaki wiedza, ze beda mieli rodzenstwo :)?
O kurcze, jak sie czujesz ?
Maz sie cieszy?
Jeny, ale super, dwoch chlopakow juz tak duzych masz, ze w sumie moga sie Toba opiekowac juz i Ci mocno pomagac <3
 
reklama
mozliwe ze to od seksu, wiekszosc lekarzy wyjasnia ze maga sie zdarzyc chwilowe plamienia po stosunku, tam wszystko jest teraz delikatne i ukrwione mocno.
O ile nie bedzie wiecej to sie nie przejmuj- poczekaj do wieczora, moze byc troche brazowego plamienia pozniej, ale po kilku dniach powinno sie juz uspokoic ;) jak sie martwisz to zawsze w pn mozesz zadzwonic do lekarza ;)

pewnie ze może po badaniu może być to tym bardziej po igraszkach 😉obserwuj się

Ja tak miałam ale u mnie to plamienie nie ustępowało więc ginekolog dał luteinę i po jakichś paru dniach przeszło.

Ja nie oglądam zdjęć z Ukrainy bo wiele jest manipulowanych i przedstawiają inne wydarzenia.
Najczęściej czytam info na kikś na insta.
Dzięki dziewczyny 😘
Jest to jakies pocieszenie, czuje się spokojniejsza, niby już nie plamie, ale dzisiaj będę więcej leżec, mąż pojedzie do pracy dopiero jutro wieczorem, tak na wszelki wypadek jakby coś się działo.
Wolałabym mieć mdłości lub inne dolegliwości ciążowe, ale te plamienia są przerażające 😐


Jeżeli chodzi oto co dzieje się na Ukrainie, to nie mamy na to wpływu, co ma być to będzie. Trzeba cieszyć się chwilą, ciążą, że wszystko nasze dzieci dobrze się rozwijają 😉
Ogólnie nie podoba mi się to, że nasz kraj żyje tylko tą wojną. Nie ma covidu, nie ma chorób, wypadków, śmierci , tylko tą wojna. Zawsze mialam włączone radio, a teraz na rmffm tylko wojna, co 15 minut wiadomości o tej wojnie i nic innego 😐
 
U nas będzie różnica 2 lata i 7 miesięcy, co mnie bardzo cieszy. Kiedyś chciałam dzieci rok po roku, ale tak naprawdę synek jak zaczął mówić zdaniami, zaczął się sam sobą zajmować. Wiem, że wcześniej nie miałabym tyle czasu żeby dzielić go na dwoje dzieci, bo synek bardzo potrzebował mojej uwagi przez cały dzień, często miałam mało czasu na ugotowanie obiadu, ogarnięcie domu, teraz myślę, że to dobry czas, na pewno na początku będzie ciężko bo to jedynak, a noworodek będzie wisiał cały czas na piersi i potrzebował multum uwagi, ale już się nie mogę doczekać 🥰
 
Ja też nie robiłam tym razem bety, czekam na wizytę i się okaże, uznałam ze beta i tak niczego nie zmieni, potwierdzi to co test ciążowy, a usg dopiero powie cala prawdę;)

Kurcze w piątek zaczęłam się uspokajać z tą wojna ale teraz znów zaczynam się bać, pol świata pomaga Ukrainie, Rosja nie jest w stanie jej zdobyć, Putin przecież się nie podda a jak on się w końcu wnerwi to wypali te bomby atomowe bo przecież nie przyzna nigdy racji że zrobil źle, nie wiem czy jest szansa zakończenia tego dobrze dla całego świata. Przeraża mnie to
ja również nie mogę przestać o tym myśleć, bardzo się boję o nas, o Polskę..
 
reklama
Do góry