reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

kochana każda ciąża inna. W pierwszej owszem mega dużo śluzu, a teraz nic..zupełnie inne objawy niż wcześniej (oprócz bólu piersi i wstrętu do kawy), smaki inne itp także nie ma co się sugerować :)
Wiem,wiem ze kazda jest inna. Ale niestety sama się nakręcam, pewnie nie potrzebnie. Dzis jeszcze mam zgage i wstręt na różne smaki.
 
reklama
hmmmm, jabłka, a wiesz ze nie próbowałam ani razu zjeść odkąd w ciąży jestem?
Ciagle tylko banany i mandarynki….
Wczoraj próbowałam zjeść słodkiego melona miodowego - ojezu paskudztwo 😓
U mnie jabłka i pomarańcze rządzą,banan też ale czasem

Mój 7 latek na urodziny kolegi z klasy pojechał...moje małe...kiedy to zleciało ...jakaś nostalgia dziś
 
Wiem,wiem ze kazda jest inna. Ale niestety sama się nakręcam, pewnie nie potrzebnie. Dzis jeszcze mam zgage i wstręt na różne smaki.
Zgage mialam na koniec....W tym przypadku już dawno franca o sobie przypomniala. Totalnie inaczej mi teraz
 
Ostatnia edycja:
U mnie jabłka i pomarańcze rządzą,banan też ale czasem

Mój 7 latek na urodziny kolegi z klasy pojechał...moje małe...kiedy to zleciało ...jakaś nostalgia dziś
ja tak miałam wczoraj jak mi syn dom zaczął sprzątać, bo mama w ciąży nie powinna się przemęczać.
Kurcze, toz to będzie nastolatek w tym roku ….
A ja tu kolejne dziecko sobie zrobiłam …
No oszalałam.
 
I zrobiłam sobie jedzenie ❤️ brawo ja ❤️❤️
 

Załączniki

  • IMG_3677.jpg
    IMG_3677.jpg
    129,5 KB · Wyświetleń: 54
Po badaniu to normalne, oby się więcej się powtórzyło.

@Kasiek88 trzymam kciuki za betę ✊

My dzisiaj na kebabie, cały tydzień mnie nosiło i w końcu nie wytrzymałam, obym tego nie żałowała 🙈
smacznego kochana ❤️

Poki ci tylko plamienia brązowe.
Oby tak zostało bo był stan przedzawałowy o 1:30 jak poszłam na to siku 🙀
Zeszłam rano i mojemu małżowi mówię ze była krew a on do mnie „ ale z Tobą to to chyba normalne nie? W sensie- zdziwiony bym był jakby dla odmiany nie było żadnych krwawień”

….

Dostał piekna ciążowa pilotkę w ogolony łeb i polazł do pracy.

💪
 
reklama
Do góry