reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Wszystko dobrze. Serduszko bije ❤️ Ale się popłakałam, niesamowite uczucie ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • F0C2F4E2-7612-4D62-B251-382780FB1363.jpeg
    F0C2F4E2-7612-4D62-B251-382780FB1363.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 67
mam wyniki.... 101 po 1h 144 po 2h 116... takze i tak na czczo sporo ponad normą. 😔😔😔 co teraz mnie czeka ? Oprocz wizyty u diabetologa.
Nie denerwuj się. Pierwsze co dieta cukrzycowa. Nie pamiętam czy jesteś na L4 ale jeśli tak i masz czas to po każdym posiłku polecam spacery ok 20 minut. Ja w trzeciej ciąży od początku miałam za wysokie cukier, kontrola glukometrem od początku na czczo codziennie, trzy razu w tygodniku pełna kontrola tzn. naczczo, 1 ha po posiłku, przed posiłkiem i znów 1 h po i tak do koalicji.
Najważniejsze to odkryć co u ciebie najbardziej podnosi cukier u mnie jest to mąka pszenna i jej pochodne, jak już odkryjesz co ci najbardziej "szkodzi" łatwo to wyeliminujesz.
Ja zawsze po posiłkach szłam na spacer i to pomogło mi utrzymać cukier w ryzach.

Także głowa do góry, będzie dobrze 😚
 
Wszyscy mają kropkę.. mam i ja 😁😁
20220224_170023.jpg


Zarodek i serduszko jest, z OM 7+2, z USG 7+4, czyli praktycznie się pokrywa, miałam dziś na wizycie wysokie ciśnienie i mam sprawdzać, mam nadzieję że to po prostu syndrom białego fartucha się odezwał 😁
musi być bo ja już wydalam kasy na testy ciążowe o wartości połowy wyprawki 😂
Wiec lepiej żeby kropek sobie w kulki ze mną nie leciał!
Ma się wam wgryźć zębami i uczepić pazurami i siedzieć gdzie jego miejsce i rosnąć, stawiając sobie za punkt honoru ozdobienie matczynego brzucha w kolejne rozstępy 🤣
No. Powiedziałam swoje 😂
Powodzenia tam jutro, obyś miała jak najlepsze wieści 😉
 
Tu normy :) nie ma co się stresować, bo u wielu osób wystarczy odpowiednio dobrać kolację, żeby nad tym zapanować ☺️
 

Załączniki

  • IMG_7258.jpg
    IMG_7258.jpg
    110,1 KB · Wyświetleń: 40
Nie denerwuj się. Pierwsze co dieta cukrzycowa. Nie pamiętam czy jesteś na L4 ale jeśli tak i masz czas to po każdym posiłku polecam spacery ok 20 minut. Ja w trzeciej ciąży od początku miałam za wysokie cukier, kontrola glukometrem od początku na czczo codziennie, trzy razu w tygodniku pełna kontrola tzn. naczczo, 1 ha po posiłku, przed posiłkiem i znów 1 h po i tak do koalicji.
Najważniejsze to odkryć co u ciebie najbardziej podnosi cukier u mnie jest to mąka pszenna i jej pochodne, jak już odkryjesz co ci najbardziej "szkodzi" łatwo to wyeliminujesz.
Ja zawsze po posiłkach szłam na spacer i to pomogło mi utrzymać cukier w ryzach.

Także głowa do góry, będzie dobrze 😚
dziękuję ze dajesz wiarę, że to nic strasznego ❤ mam nadzieję ze Synkowi nie zaszkodzi... 🙏🥰jestem na l4 od 13.01🙂 maki pszennej nie jem od 8mcy, byc moze to w ogole pieczywa nie powinnam jesc albo to cos innego jest tym wadliwym produktem.
Z tymi spacerami troche problem jest bo jestem obstawiona lekami dopochwowymi i słabo sie mi wchłanialy... wiec po aplikacji lekow musze lezec. A jak lezalam ok 2h tylko to spadaly poziomy hormonów i dr mowila ze widocznie za malo leze🤦‍♀️ wiec 2 mc l4 a ja dzis pierwszy raz na spacer poszlam bo stwierdzilam ze nigdy mi cukier nie spadnie jak bede lezec. Juz nie wspomnę o odlezynach🤣🤣
 
Nie denerwuj się. Pierwsze co dieta cukrzycowa. Nie pamiętam czy jesteś na L4 ale jeśli tak i masz czas to po każdym posiłku polecam spacery ok 20 minut. Ja w trzeciej ciąży od początku miałam za wysokie cukier, kontrola glukometrem od początku na czczo codziennie, trzy razu w tygodniku pełna kontrola tzn. naczczo, 1 ha po posiłku, przed posiłkiem i znów 1 h po i tak do koalicji.
Najważniejsze to odkryć co u ciebie najbardziej podnosi cukier u mnie jest to mąka pszenna i jej pochodne, jak już odkryjesz co ci najbardziej "szkodzi" łatwo to wyeliminujesz.
Ja zawsze po posiłkach szłam na spacer i to pomogło mi utrzymać cukier w ryzach.

Także głowa do góry, będzie dobrze 😚
To zalecenia lekarza z Polski czy mieszkasz za granicą? W sensie te pomiary
 
reklama
Do góry