reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Ale z tym czesaniem może nić różnie. Moja ciocia jestem fryzjerką i zawszę marzyła o córeczce żeby ją czesać i stroić. Ma dwóch synów, na końcu trafiał je się córka i co? Nie da się tknacy włosy ma krótkie i razem z braćmi rozrabia jak trzeci chłopak 🤦
Moja ciocia jest fryzjerką, ma dwie córki i zawsze obcina je na chłopaków, ciężko na to patrzeć 🙈🤣🤣
mój jej nic nie powie...ale to jest taki babsztyl wredny ...pomijam że już naprawdę nigdy nie czułam od niej pozytywnej energii...przez całe życie wspólne nasze nie zadzwoniła ani razu co słuchać czy coś pomóc a siedzi w domu tylko systematycznie powtarza jak to nigdy nie chciała mieć córki i Bogu dziękuję że ma 3 synów, a na wiadomość że będzie miała druga wnuczkę skwitowała, że ma karę boską za te wnuczki...
mam z nią tak ograniczone kontakty a jak raz na ruski rok cos ma pomóc to mi się czkawką odbija
Rany.. co za baba 😐😐😐 jak tak można..
Jutro ide na 8 na krzywa cukrowo-insulinowa, o ktorej kolacje zjesc zeby bylo ok ? 19 30 jest ok ?
Możesz nawet trochę później,tylko bez słodyczy i będzie w porządku 😉
 
reklama
Własnej się dowiedziałam że mój dziadek ma raka płuc z przerzutami do wątroby więc rokowania raczej marne...
Będąc w pierwszej ciąży pochowałam babcie też z powodu raka płuc, a teraz dziadek...
Eh...
Bardzo mi przykro😥 jedyne co mogę życzyć to żeby nie cierpiał i żebyście cieszyli się każdą chwilą...
 
Do góry