reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Biedna,trzymaj się
A ja grzecznie pytam,która mi ból głowy sprzedała ?
to zależy - jak taki nocny ból głowy to to mogłam być ja, w skroniach łupało jak cholera.
Ponoć to może być od odwodnienia.
Prawda to bo ja się muszę zmuszać do picia…

Jeny takiego dramatu to ja w zadnej ciąży nie miałam.
Mdłości tak,
Wymioty tak,
Ale zawsze mogłam coś tam jeść.
Wręcz lepiej mi było jak ciagle coś skubalam.
A teraz masakra.
Wszystko śmierdzi.
Nic nie smakuje.
Jak myślałam ze będę tyla to coś mi się czuje ze na dzień dobry schudnę jeszcze bardziej a już dużo mnie nie ma bo przy 167cm wzrostu wazę 54kg.
 
reklama
Własnej się dowiedziałam że mój dziadek ma raka płuc z przerzutami do wątroby więc rokowania raczej marne...
Będąc w pierwszej ciąży pochowałam babcie też z powodu raka płuc, a teraz dziadek...
Eh...
ojej bardzo mi przykro :( to musi być, bardzo trudny okres dla Ciebie, trzymaj się kochana tam nam cieplutko!!!❤️
 
a ja mam wręcz odwrotnie, od lodówki jak najdalej bo głodnej jest mi niedobrze i pojedzonej niedobrze 😪
Ja tak samo, do południa totalna blokada ledwo herbatę wypijam. Poźniej normalnie ale jem mniej niż zwykle, szybko sie zapycham. Na wieczór czasem miewam smaki ale dziubię okruszki, nic wielkiego.

Dzisiaj zrobiłam kurczka i szparagi w miodzie, sosie sojowym i sezamie z ryżem 😍🤤🤤 i tak teraz byłam w kuchni kęsa ukraść bo chodzą za mną takie smaki 🤪
 
reklama
Do góry