reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Tak mi przykro.. Ja pochowałam babcie będąc w ciąży … 🥺😔
Ja też:( i to babcia która tak nie mogła doczekać się mojego dzidziusia, ciągle dopytywała kiedy kiedy i jak się udało, byłam w 6 tyg nie chcialam jeszcze mówić to ona nagle zmarła a tydzien wcześniej u niej byłam i nie chciałam mówić zeby nie wykrakac i przykro mi ze nie zdążyła się dowiedzieć ani poznać naszego szczęścia.

Także @Tinulka przykro mi bardzo :(
 
Moja ciocia jest fryzjerką, ma dwie córki i zawsze obcina je na chłopaków, ciężko na to patrzeć 🙈🤣🤣

Rany.. co za baba 😐😐😐 jak tak można..

Możesz nawet trochę później,tylko bez słodyczy i będzie w porządku 😉
bez słodyczy 🤣 co to są slodycze?😮 Hahahha Kochana ja od 8 miesięcy z przerwa na święta nie jem nic co jest slodkie.... 🙂
 
reklama
Piszecie tu o śmierci bliskich w ciąży. Oczywiscie bardzo mi przykro z tego powodu, ale moze zmieniajac temat...znacie jakies przesady ciazowe? Wierzycie w to?
W moim regionie kiedyś był taki przesąd, że jak się rodzi dziecko, to ktos musi też odejść. Bardziej na wsi ten przesąd jest, nie wiem, praktykowany?
Moja kuzynka na przestrzeni 20 lat urodziła 4 dzieci i mniej więcej w okolicy jej ciąży od sąsiadów ktoś umierał... wiecie jaka minę mieli jak zobaczyli, że jest w 4 ciąży?
 
Do góry