reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Sprawdziłam ten chiński kalendarz. Wychodzi chłopak:D ciekawe czy się sprawdzi. ;)
Patrząc na tą ciążę a poprzednie (dziewczyny) jest całkiem inna... wtedy ogórki słoikami jadłam, teraz mi nie dobrze jak na nie patrze. Od słodyczy mnie odpycha... a normalnie kilka paczek żelek i mogę przeżyć cały dzień. Nie mdli mnie ale mam cały dzień uczucie odrzucenie od jedzenie. :/ wszystko jest takie inne ^^ trochę chyba sobie wmawiam, że tym razem będzie chłopak:D
 
Ja słodycze moglabym jeść kilogramami ( nie przypominam sobie żebym tak w ciąży z synkiem miała) mąż na walentynki kupił mi m.in taki box, zjadłam sama prawie cały 😳🤦🏼‍♀️ nie staje na wadze, bo w żadne spodnie już się nie dopinam, brzuch mi tak urósł, jak w pierwszej ciąży w 5 miesiącu, najgorsze , że nie umiem się powstrzymać od jedzenia 🙄 a muszę jakoś przystopować, bo co będzie dalej, poza tym że cierpię na totalną bezsenność to objawow innych brak 🤷🏻‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20220212_152713.jpg
    IMG_20220212_152713.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
Ja słodycze moglabym jeść kilogramami ( nie przypominam sobie żebym tak w ciąży z synkiem miała) mąż na walentynki kupił mi m.in taki box, zjadłam sama prawie cały 😳🤦🏼‍♀️ nie staje na wadze, bo w żadne spodnie już się nie dopinam, brzuch mi tak urósł, jak w pierwszej ciąży w 5 miesiącu, najgorsze , że nie umiem się powstrzymać od jedzenia 🙄 a muszę jakoś przystopować, bo co będzie dalej, poza tym że cierpię na totalną bezsenność to objawow innych brak 🤷🏻‍♀️
Ale smakowitości 😍😍 nie dziwie Ci sie ze zjadlas wszystko od razu 🤤 te smaki sa najgorsze, bo mozna zwariować póki sie nie zie czegoś, na co sie ma smaka 🤤🤤🤤

Tez tak macie ze w nocy sie wybudzacie bez powodu?? Czy to tylko ja mam takie odchyły. Nie potrafie spać jednym ciagiem. Teraz jest 4 nad ranem a ja obudzilam się i nie chce mi sie spać. Więc przegladam zdjęcia Waszych slodyczy i czytam o jedzeniu na ktore macie smaki 🤣🤤 zrobilam sie głodna...
 
Ostatnia edycja:
Sprawdziłam ten chiński kalendarz. Wychodzi chłopak:D ciekawe czy się sprawdzi. ;)
Patrząc na tą ciążę a poprzednie (dziewczyny) jest całkiem inna... wtedy ogórki słoikami jadłam, teraz mi nie dobrze jak na nie patrze. Od słodyczy mnie odpycha... a normalnie kilka paczek żelek i mogę przeżyć cały dzień. Nie mdli mnie ale mam cały dzień uczucie odrzucenie od jedzenie. :/ wszystko jest takie inne ^^ trochę chyba sobie wmawiam, że tym razem będzie chłopak:D
Jak mozna sprawdzić ten chiński kalendarz? 😍 Sprawdzilabym sobie też.

Jesli czujesz ze będzie chłopak to mozliwe ze będzie, mamy mają dobrą intuicję 😏
 
Jak mozna sprawdzić ten chiński kalendarz? 😍 Sprawdzilabym sobie też.

Jesli czujesz ze będzie chłopak to mozliwe ze będzie, mamy mają dobrą intuicję 😏
Moja mnie zawiodła to dwa razy. Z córka był pewna że to chłopak imię wybrane i nikt mi nie mógł przetłumaczyć że może być inaczej, wyobraźnię sobie że na połówkowym kłóciłam się z lekarzem że na pewno się pomylił i ja wiem lepiej 🤦
W trzeciej ciąży byłam pewna córki a badnia wskazały chłopca. Więc moja intuicja co do płci dziecka nie istnieje 😉
 
Ale smakowitości 😍😍 nie dziwie Ci sie ze zjadlas wszystko od razu 🤤 te smaki sa najgorsze, bo mozna zwariować póki sie nie zie czegoś, na co sie ma smaka 🤤🤤🤤

Tez tak macie ze w nocy sie wybudzacie bez powodu?? Czy to tylko ja mam takie odchyły. Nie potrafie spać jednym ciagiem. Teraz jest 4 nad ranem a ja obudzilam się i nie chce mi sie spać. Więc przegladam zdjęcia Waszych slodyczy i czytam o jedzeniu na ktore macie smaki 🤣🤤 zrobilam sie głodna...
Kochana ja około 4 budzę się wyspana i już nie ma szans na zaśnięcie. A potem o 18 zasypiam na siedząco.😉
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem co to ciążowe zachcianki :D w pierwszej ciąży mówiłam do męża ze to mit, że to ciężarne na pewno same tak mówią by wykorzystać mężów haha :D a teraz zobaczymy, czytałam Wasze opisy i zjadłabym ale bez parcia na konkretne danie, jeszcze w sumie wcześnie na jakiekolwiek objawy bo 5 tydzień (wg mnie bo wg aplikacji 6 bo 5+0:D:p )dopiero się dziś zaczął także jeszcze wszystko przede mną. W każdym bądź razie nie mam zielonego pojęcia co to jest ciążowa zachcianka :)

Miłego dnia!:)
 
reklama
Ja się dziś budziłam co chwilę. Na dodatek idę na badania krwi i muszę być na czczo, a już czuję, jak mnie ssie w żołądku. Nigdy nie byłam fanką wczesnych śniadań, ale teraz słabo się czuje jak czegoś nie zjem po przebudzeniu.
 
Do góry