reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hahaha jeśli chodzi o zachcianki... to moje "kwiatki " walentynkowe🤣
 

Załączniki

  • 65753722-c82c-4d20-b729-682d4dd340d1.jpg
    65753722-c82c-4d20-b729-682d4dd340d1.jpg
    100,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Może zrób sobie tortille? 😍 Naleśniki, wsadź jakies gotowane mięsko, moze jakis pyszny pomidorek, gotowany brokuł, albo plasterki mokrej mozarelli, zeby na ciepło sie troszke stopiła z mieskiem 😍i wiadomo, sałatka jakas?

Ja narazie mam proste zachcianki. Mam smaka na kolorowe gotowane, ciepłe warzywa. Mysle tylko o kolorowych jedzeniach na ciepło 🤣Właśnie zjadlam gotowany kalafior z masełkiem 😍 jutro robię krem z brokuła. Kupilam avocado, na śniadanko planuje avocado, troszke czosnku, pomidorek i plasterki jajeczka 😍 pisze o tym i juz w glowie to jem🤣🤣🤣

A na slodkie zachcianki polecam jogurt, truskawka lub malina, banan, migdaly, troszke kakao gorzkiego dla żelaza i miód 😍😍mąż kupił mi rafaello ktore kocham ale kompletnie mnie odrzuca teraz 🥴 ale mam na wszelki wypadek przy łóżku 🤣
boze czemu przeczytałam to 21:00 .. 😱😭 jutro pędzę do lidla i robię tortillę i krem z pomidorów może? Albo z brokuła 🤣
 
Ja jutro zabieram córkę i chrześnice do parku trampolin.
Ja skakać nie mogę a przy okazji nie lubię więc popatrzę jak dziewczyny szaleją, późnej na pewno wyciągną mnie do maka bo jest po drodze i nie odpuszczą. U nas McDonald's jest od święta więc to mega atrakcja.
łódeczki z sosem śmietanowym 🤤
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa pocieszenia 😘 Na razie nic się nie dzieje. Jutro jadę do lekarza wszystko sprawdzić. Lekarka wcześniej mówiła żebym czekała na rozwój wydarzeń, ale bez przesady żebym nie wiedziała co się dzieje.
Będzie wszystko dobrze, wszystkie trzymamy mocno kciuki 😘
 
Do góry