reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
ooooo…. Zjadła bym dobrze przyrządzone puree 🤤

Tak!
Albo pieczone ziemniaki. Albo jakiekolwiek:D
Ostatnio mam fazę na takie coś: ziemniaki tarte jak na placki wrzucam do żeliwnej patelni i piękę w piekarniku. I jak już są prawie gotowe (taki jeden a la pieczony placek ziemniaczany) to na to wbijam dwa żółtka à la sadzone i zapiekam tak, żeby były ciepłe i z wierzchu miały skorupkę, ale środek żeby się rozlewał…
No, i mam pomysł na kolację!
 
Ja jutro zabieram córkę i chrześnice do parku trampolin.
Ja skakać nie mogę a przy okazji nie lubię więc popatrzę jak dziewczyny szaleją, późnej na pewno wyciągną mnie do maka bo jest po drodze i nie odpuszczą. U nas McDonald's jest od święta więc to mega atrakcja.
 
Ja jutro zabieram córkę i chrześnice do parku trampolin.
Ja skakać nie mogę a przy okazji nie lubię więc popatrzę jak dziewczyny szaleją, późnej na pewno wyciągną mnie do maka bo jest po drodze i nie odpuszczą. U nas McDonald's jest od święta więc to mega atrakcja.
No i teraz chcę frytki z McDonald’s!
 
A mi się najbardziej marzy zwykła bułka kajzerka z masłem, ale mi po pieczywie pszennym cukier tak skacze i długo nie mogę go zbić, więc taka bułeczka pozostaje tylko w strefie marzeń 🙁
 
U mnie kwaśne i słone rzeczy i dwóch chłopców mam i teraz tak samo😄😄
A tak mi się chce śledzia a jak na złość nie mogę go znaleźć w sklepie 🥴🥴 masakra...
 
A mi się najbardziej marzy zwykła bułka kajzerka z masłem, ale mi po pieczywie pszennym cukier tak skacze i długo nie mogę go zbić, więc taka bułeczka pozostaje tylko w strefie marzeń 🙁
A mnie totalnie odrzuca od pieczywa…
A próbowałaś może sobie upiec bułeczki na zakwasie? Bo podobno od tych drożdżowych dużo bardziej cukier rośnie
 
A ja tak samo jak w ciąży z córką mam ciągła ochotę na słone i pikantne rzeczy. Cebula to ostatnio mój nr 1, kanpka z domowym pasztetem i ogórek kiszony i wszystko co słone, kwaśne, pikantne.
A na mdłości pomagają mi... Czipsy coś czegoś przy IO nie powinnam, ale jedne dwa czipsy i mdłości znikają 🤦
Aaa! Mam tak samo! 😍 Słodkiego bym mogła wogóle nie jeść (całe szczęście, bo też mam problemy z cukrami), ale słone i ostreee. Zaraz jak się dowiedziałam o ciąży to dwa razy piłam sok pomidorowy z tabasco 😋😋😋 I z chipsami to samo! 😂
 
reklama
A mnie totalnie odrzuca od pieczywa…
A próbowałaś może sobie upiec bułeczki na zakwasie? Bo podobno od tych drożdżowych dużo bardziej cukier rośnie
Ale wiesz ta kajzerka w sklepie tak kusi i pachnie... Przyznam się że wstydem że cukiernik i piekarz że mnie marny. Gotować potrafię różności i cuda ale jeśli chodzi o ciasta chleb itp. to jestem totalną porażką 🤦
 
Do góry