reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Jeśli chodzi o jedzenie to w lodowce mam łazanki, spaghetti na które przecież miałam taka ochotę a włożyłam sobie kotlet do bułki na obiad od teściowej 😩 na kolacje bym chciała płatki .. ale nie chce ciagle jeść takich głupot 😏 macie pomysły na jakieś pyszne „cośie”🤔
 
Jeśli chodzi o jedzenie to w lodowce mam łazanki, spaghetti na które przecież miałam taka ochotę a włożyłam sobie kotlet do bułki na obiad od teściowej 😩 na kolacje bym chciała płatki .. ale nie chce ciagle jeść takich głupot 😏 macie pomysły na jakieś pyszne „cośie”🤔
Mi wchodzą głównie ziemniaki :D
I mam ochotę na kwaśne żelki.
Polecam pieczoną ciecierzycę i orzechy - dobre na przegryzkę i pożywne - mała ilość dużo wartości.
No i oczywiście ziemniaki!
 
Jeśli chodzi o jedzenie to w lodowce mam łazanki, spaghetti na które przecież miałam taka ochotę a włożyłam sobie kotlet do bułki na obiad od teściowej 😩 na kolacje bym chciała płatki .. ale nie chce ciagle jeść takich głupot 😏 macie pomysły na jakieś pyszne „cośie”🤔
piateczka.
Najchętniej żyłabym na kwaśnych zelkach i herbatnikach 😂😂😂 popijając to herbata z miodem 😂
 
Jeśli chodzi o jedzenie to w lodowce mam łazanki, spaghetti na które przecież miałam taka ochotę a włożyłam sobie kotlet do bułki na obiad od teściowej 😩 na kolacje bym chciała płatki .. ale nie chce ciagle jeść takich głupot 😏 macie pomysły na jakieś pyszne „cośie”🤔
Może zrób sobie tortille? 😍 Naleśniki, wsadź jakies gotowane mięsko, moze jakis pyszny pomidorek, gotowany brokuł, albo plasterki mokrej mozarelli, zeby na ciepło sie troszke stopiła z mieskiem 😍i wiadomo, sałatka jakas?

Ja narazie mam proste zachcianki. Mam smaka na kolorowe gotowane, ciepłe warzywa. Mysle tylko o kolorowych jedzeniach na ciepło 🤣Właśnie zjadlam gotowany kalafior z masełkiem 😍 jutro robię krem z brokuła. Kupilam avocado, na śniadanko planuje avocado, troszke czosnku, pomidorek i plasterki jajeczka 😍 pisze o tym i juz w glowie to jem🤣🤣🤣

A na slodkie zachcianki polecam jogurt, truskawka lub malina, banan, migdaly, troszke kakao gorzkiego dla żelaza i miód 😍😍mąż kupił mi rafaello ktore kocham ale kompletnie mnie odrzuca teraz 🥴 ale mam na wszelki wypadek przy łóżku 🤣
 
Ostatnia edycja:
A ja słuchajcie od lat jestem na diecie (prawie) wegańskiej (z produktów odzwierzęcych jem tylko jajka). I zamierzam z tym podejściem przejść tez przez ciążę. Dobrze, ze są wegańskie kwaśne żelki :D
 
reklama
A ja tak samo jak w ciąży z córką mam ciągła ochotę na słone i pikantne rzeczy. Cebula to ostatnio mój nr 1, kanpka z domowym pasztetem i ogórek kiszony i wszystko co słone, kwaśne, pikantne.
A na mdłości pomagają mi... Czipsy coś czegoś przy IO nie powinnam, ale jedne dwa czipsy i mdłości znikają 🤦
 
Do góry