reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Chciałabym być już po wizycie. Wiedzieć, czy wszystko dobrze. Ja dojeżdżam do gin 50 km do Krakowa. Więc będzie wielka wyprawa 28.02 😳 nie mogę się doczekać, a tutaj jeszcze 2 tygodnie. Lekarka jest na urlopie obecnie. Ja i tak dzisiaj 4+3 więc za wcześnie.
Mąż zamówił mi Prenatal uno. Wyczytałam, że mają w składzie imbir. Może coś na mdłości podziała. Jaka dawkę magne B6 zażywacie? I czy oprócz Prenatal dodatkowo witaminę D? Jeśli tak to jaka dawka .
To podobnie jak ja, też mam 50 km do lekarza, do porodu też będę dojeżdżać, bo nie wyobrażam sobie rodzic tu gdzie aktualnie mieszkam.
Prenatal ma w składzie Wit Do, więc narazie już bym nie brała nic innego. Ja biorę magnez Magne B6 2 razy dziennie po tabletce.
 
To podobnie jak ja, też mam 50 km do lekarza, do porodu też będę dojeżdżać, bo nie wyobrażam sobie rodzic tu gdzie aktualnie mieszkam.
Prenatal ma w składzie Wit Do, więc narazie już bym nie brała nic innego. Ja biorę magnez Magne B6 2 razy dziennie po tabletce.
Ja nie zamierzam rodzic w pobliskich szpitalach, oj na pewno nie. Siostra rodziła w jednym- dramat, w swojej 1 ciąży pojechałam do drugiego jeszcze było gorzej. Lekarkę mam z Krakowa i będę rodziła tam gdzie pracuje. Trzecie dziecko w tym samym szpitalu, z tą samą położną przy lekarce swojej. U mnie najpewniej będzie cukrzyca bo miałam w dwóch ciazach i zagrożenie cholestaza bo miałam w jednej ciąży. Na pewno nie pójdę w ciemno, nie będę ryzykowała że nikt się mną nie zajmie.
 
A tu zdjęcia z dziś 😍
 

Załączniki

  • f9fcd8e6-207b-4947-8158-07f21c64aa19.jpg
    f9fcd8e6-207b-4947-8158-07f21c64aa19.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 73
  • 2cc92550-dea5-4b95-9262-be4bbf93084c.jpg
    2cc92550-dea5-4b95-9262-be4bbf93084c.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 70
Cuuudne😍 6t6d? Jak patrzę na czyjeś zdj to takie duże mi się te wasze fasole wydają :O Albo takie fajne sprzęty wasi gin mają. Ja się przekonam w środę co zobaczę...
tak, 6t6d. Ma wielkość 1,06cm 😉 mój ginekolog faktycznie ma dobry sprzęt 🙂 pewnie i u Ciebie będzie widac już co nie co😉który to będzie tydzień?
 
reklama
tak, 6t6d. Ma wielkość 1,06cm 😉 mój ginekolog faktycznie ma dobry sprzęt 🙂 pewnie i u Ciebie będzie widac już co nie co😉który to będzie tydzień?
Byłam w zeszłym tygodniu na dodatkowej wizycie i niestety ciąża była o tydzień młodsza, zamiast 7+0, było 6+1, więc już nie wiem co będzie w środę.
 
Do góry