reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Byłam w zeszłym tygodniu na dodatkowej wizycie i niestety ciąża była o tydzień młodsza, zamiast 7+0, było 6+1, więc już nie wiem co będzie w środę.
nie denerwuj się, może owulacja była później.. Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze ✊✊ trzeba być dobrej mysli❤️
 
Dziewczyny, jak dlugo was bolalo podbrzusze? Jeszcze u lekarza nie bylam bo za wcześnie i zastanawiam się czy u Was trwalo to dlugo czy nie.
 
jeśli chciałabyś na podstawie bety coś więcej się dowiedzieć (czy wskazuje na prawidlowy przyrost) to byś musiała zrobić drugie badanie. Na początku ciąży powinno przerastać co dwa dni o 100%.

Ja kilka dni po spodziewanym terminie miesiączki miałam 372. Co wydaje się podobna wartością jak u Ciebie (zakładając, że co dwa dni się podwaja). Nie wiem jednak jeszcze czy wszystko dobrze się rozwija, bo nie robiłam drugiej bety a wizyta u lekarza dopiero w środę.
Wystarczy jak beta przyrasta o 66% na początku ciąży, po 6tc zwalnia, ale przyrost 66% jest jak najbardziej w porządku 😊
Ja też po wizycie, wszystko ok, jest serduszko ❤️termin na 10.10😉 mam starego krwiaka i mogą pojawić się plamienia więc dostałam luteinę no i oczywiście nadciśnienie witam spowrotem i dopegyt 🥴🥴

@Marta2432 chce odstawić do porodu. Jakoś nie wyobrażam sobie karmić dwoch na raz 😅

@olala25 ooo super☺️mam plan też do porodu odstawić właśnie, Lekarz dziś mi powiedział, że można karmić śmiało, czasem dzieci same rezygnują bo smak mleka pod wpływem hormonów ciążowych się zmienia i liczę że u nas tak będzie 😉
Ja już miałam dzisiaj w nocy jakoś to przetrwać i nie podawać piersi, ale właśnie się poddałam, bo miło będzie się chociaż na chwilę zdrzemnąć 🙈 ciężkie czasy przed nami, ale ja tandemu też sobie nie wyobrażam, przydałoby się chociaż trochę od tego karmienia odpocząć przed rozpoczęciem kolejnego 😀
 
Cuuudne😍 6t6d? Jak patrzę na czyjeś zdj to takie duże mi się te wasze fasole wydają :O Albo takie fajne sprzęty wasi gin mają. Ja się przekonam w środę co zobaczę...
No moja gin ma bardzo dobry sprzęt. Można na nim wykonywać USG prenatalne, i dwa razu w miesiącu przyjeżdża lekarza z certyfikatem FMF i można tam zrobić prenatalne 😉
 
Dziewczyny, jak dlugo was bolalo podbrzusze? Jeszcze u lekarza nie bylam bo za wcześnie i zastanawiam się czy u Was trwalo to dlugo czy nie.
Hej. Taki ból może trwać długo, macica w ciąży cały czas się powiększa więc różne dolegliwość są jak najbardziej normalne. Jakoś bardziej dokuczliwy ból warto skonsultować z lekarzem, ale kłucia, ciągnięcia są normalne 😉
 
reklama
Do góry