reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Jutro idę, no dzisiaj cały dzień załatwiania od 7 mnie nie było w domu, teraz wróciłam... skarbówka, administracja takie tam 'przyjemności'.

Od kilku dni zupełnie inaczej odczuwam ta ciążę, czuje dziecko już bardzo nisko, bolą mnie kopniaki w pęcherz, czuje ją w pochwie, czasem mnie w niej zakłuje.... patrzyłam dzisiaj nawet czy brzuch mi nie opadł, ale raczej nie chyba tak to już jest na tym etapie, co?
No ja mam cały czas główka w dół , więc teraz jak Ci się tak ustawiła to będziesz miała takie nieprzyjemne odczucia.
 
reklama
Jutro idę, no dzisiaj cały dzień załatwiania od 7 mnie nie było w domu, teraz wróciłam... skarbówka, administracja takie tam 'przyjemności'.

Od kilku dni zupełnie inaczej odczuwam ta ciążę, czuje dziecko już bardzo nisko, bolą mnie kopniaki w pęcherz, czuje ją w pochwie, czasem mnie w niej zakłuje.... patrzyłam dzisiaj nawet czy brzuch mi nie opadł, ale raczej nie chyba tak to już jest na tym etapie, co?

Moja Mała jest już nisko. Szyjka zamknięta, ładnie uformowana ale główka dzieci lekko podparta .. jak idę to się czuje jakby mi centralnie w miednicy siedziała 🙈🙈🙈
 
Moja Mała jest już nisko. Szyjka zamknięta, ładnie uformowana ale główka dzieci lekko podparta .. jak idę to się czuje jakby mi centralnie w miednicy siedziała 🙈🙈🙈
Jezu to mnie tak łono boli razem z pachwinach 🙊🙊 jak zacznie coś rękami majtac to normalnie mam wrażenie, ze zaraz je wystwi. Dzisiaj miałam rozkmine, ze skoro dziecko jest tak nisko (główka) to przecież odległość nie taka duża a rodzi się tyle godzin niekiedy 😅🤷🏼‍♀️
 
Mam wynik GBS - ujemny :)
Ale zastanawiam się czy ginekolog to dobrze zrobiła bo lekko smyrnela koło jednej i drugiej dziury, nic raczej nie wtykała do środka - ale chyba wie co robiła 🤷🏼‍♀️
 
Jezu to mnie tak łono boli razem z pachwinach 🙊🙊 jak zacznie coś rękami majtac to normalnie mam wrażenie, ze zaraz je wystwi. Dzisiaj miałam rozkmine, ze skoro dziecko jest tak nisko (główka) to przecież odległość nie taka duża a rodzi się tyle godzin niekiedy 😅🤷🏼‍♀️
heh, no samo wyłanianie się dziecka to tak do 2 godzin, dłużej to ciało matki się przygotowuje, ale też już by mogło szybciej, miało 9 miesięcy na dostosowanie do sytuacji 😅 u mnie to zależy chyba od ułożenia, ze 2 dni temu to czułam takie rozpieranie w pachwinach i kość krzyżowa bolała, ale mąż rozmasował i dziecko przestawiło i na razie jest trochę lepiej. Wczoraj nawet z dziećmi tańczyłam head & shoulders i stawałam na jednej nodze, żeby pięty dotknąć 🤣
W poprzedniej ciąży brzuch mi opadł 4 tygodnie przed porodem, teraz na razie nie widać, ale też mam na razie tejpa podklejonego od spodu i jeszcze nie ściągam, bo tak mi dużao lżej.
Co do posiewu to mój gin też tylko smyrnął a GBS wyszedł, więc chyba tak się to robi.
 
Mam wynik GBS - ujemny :)
Ale zastanawiam się czy ginekolog to dobrze zrobiła bo lekko smyrnela koło jednej i drugiej dziury, nic raczej nie wtykała do środka - ale chyba wie co robiła 🤷🏼‍♀️
@aspekt chyba pisała że to się właśnie tak pobiera pomiędzy ,ja już nie pamiętam jak to było. U Was gin.pobieraja u mnie położna. Ale mi pobierze dwa dni przed skończeniem 37tyg.
 
reklama
Do góry