reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

U mnie zawsze wymazowka idzie do laboratorium i wynik jest w ok. 5 dni roboczych. Mnie na izbie przyjęć raz zrobili test kasetkowy w 10 minut, bo byłam bez wyniku (wcześniak), ale nie wiem czy ktoś to praktykuje w gabinetach gin i wpisuje do karty ciąży tak samo jakby był to wymaz w labie.
u mnie 3-5 dni roboczych, gin mi pobierał tylko a ja nosiłam następnego dnia rano do laboratorium
 
reklama
Ja we wtorek dostalam emaila z Rossne 🥳🥳🥳 jak mam je odebrać wziasc z półki iść do kasy czy Pani poda jakaś ekstra pakę?

Ostatnio pisałyście że nachodzą was stresy przed porodowe, mnie w sumie nawet nie o sam porod ale o to jak to ogarnę po porodzie, zaczela się szkola rano trzeba starszaki ogarnąć śniadanie naszykować a co jeśli w tym czasie mala będzie wisieć na piersi to samo wieczorem jak to ogarne z kolacja itp.
mnie też bardziej to stresuje... Rano to mąż całkiem nieźle dzieciaki ogarnia i syna do przedszkola zawozi, ale o 13 muszę zapakować córę i jeszcze teraz niemowlę i po niego jechać a małe dzieci to różnie reagują na jazdę w foteliku, szczególnie w zimie jak warstw dużo... No i choroby się zaczną i boję się, że maluszek zaraz chory będzie
 
@Allama @olala25 Ja też rano liczę na męża, że ich poodprowadza. A potem chcialabym dać rade ich odbierać z maluszkiem w wózku. Na szczęście nie muszę odpalać auta.

Chociaż do szkoły chyba musiałabym jechać tramwajem, bo mimo że to może być ładny spacer, to jak będzie padalo, to ja się nie piszę (ale z drugiej strony najstarsze może wracać samo).

Z karmieniem jakoś dawałam radę to rozplanować, częściej pampers powodował obsuwę czasowa. Liczę, że nie trafi mi się maruda nieakceptujaca wózka. Mogę chustowac ale dla mnie to mniej wygodne.
 
Oliwkę brałam z półki, a pampersy Pani mi z szafki dała ( to jest dużo mniejsze opakowanie niż te na półkach) . I nie wiem, jak u Was , ale opakowanie pieluch, które się dostałam to rozm1, ja jeszcze kupiłam na sam początek rozm 0.
ja miałam te w szpitalu i bardzo szybko mi przeciekały 🙈🙈🙈 są moim zdaniem znacznie mniej chłonne od tych zwykłych pampersa. No i ten rozmiar używałam może z dwa tygodnie ale syn 4100 🙈
 
mnie też bardziej to stresuje... Rano to mąż całkiem nieźle dzieciaki ogarnia i syna do przedszkola zawozi, ale o 13 muszę zapakować córę i jeszcze teraz niemowlę i po niego jechać a małe dzieci to różnie reagują na jazdę w foteliku, szczególnie w zimie jak warstw dużo... No i choroby się zaczną i boję się, że maluszek zaraz chory będzie

Ja miałam sytuację starszy miała 1,5 roku i zwykly katar, mlodszy 6 tygodni i zaraz mu się zapalenie płuc zrobiło, wylądowaliśmy w szpitalu a tam na dzień dobry pielęgniarka mnie zrypala że jak bym karmiła piersią to mały by się nie zaraził, jakie było jej zdziwienie gdy za godzinę weszła na salę a ja karmiłam 😁😁😁

miałam te darmowe jedynki. Młodemu bardzo przeciekały 🙈🙈🙈 wiec szybko zaczęłam używać te pampers activ i w zasadzie od razu przeszłam na 2 🙈🙈🙈

W sumie pewnie masz rację że te za 1 gr to może być lipa. A te za 1 gr toteż co w załączniku?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220821-084106_Rossmann~2.jpg
    Screenshot_20220821-084106_Rossmann~2.jpg
    68,3 KB · Wyświetleń: 39
Co do spodni ciążowych, to polecam lidlowe (online). Nosiłam od II trymestru do połowy wakacji. Nawet jednego przetarcia nie widać 8-)
 
reklama
Ja akurat właśnie te Pampers Premium Care brałam do szpitala, mimo że nie dostałam z Rossmanna i teraz też je wezmę. Mam kupioną paczkę tych 1 i jeszcze jedną z Babydream i na razie więcej nie kupuję w tym rozmiarze, bo moje dzieciaki też raczej bliżej 4 kg i może już trzeba będzie 2 kupować 😉
 
Do góry