reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Hej dziewczyny tak z innej beczki, wybrałyście już produkty dla bejbika do pielęgnacji?? Na jaką firmę się zdecydowałyście? Czytam czytam i już głupieje, a wypadało by już coś zacząć kupować, a ja to zawsze na ostatnią chwilę wszystko 🙈🙈
Żel do włosów i ciała hipp, czysta lanoline na pupy plus na moje sutki, olej ze słodkich migdałów na ciemieniuche, linomag cold cream na buźki jakby było zimno, chusteczki waterwipes, sól fizjologiczną- mam nadzieję, ze to już ostateczna wersja 😆
 
reklama
Apropos tego nacinania / nie nacinania i przygotowania do porodu. Kiedyś przewinął się tutaj ten temat aniballa do ćwiczeń przed porodem. Czy któraś z was miała z tym doczynienia?

Kiedyś to położne zalecały, teraz już chyba nie, a ja się nad tym zastanawiam... robię masaż krocza, ale na razie to ja nie wiem jak dziecko ma wyjść tą drogą i to jeszcze moje, z glową na 88 centylu.
 
Hej dziewczyny tak z innej beczki, wybrałyście już produkty dla bejbika do pielęgnacji?? Na jaką firmę się zdecydowałyście? Czytam czytam i już głupieje, a wypadało by już coś zacząć kupować, a ja to zawsze na ostatnią chwilę wszystko 🙈🙈
Ja kupiłam do mycia żel sylveco, na pupę alantan dermoline z wit f, linomag baby krem ochronny na buźkę, mam też oliwkę do ciała z sylveco, ale tylko dlatego że byla gratis do żelu, nie wiem czy będę używać, ale można ją też używać na ciemieniuchę.
Sól fizjologiczna, zapas kompresów jałowych i niejałowych,
Chusteczki water wipes i duże platki kosmetyczne.
Pieluchy dada extra care.
Na sutki mam maltan.
 
Mam pytanie do koszul. Mam dwie takie duże ciążowe z odpinanymi cyckami do karmienia i je biorę na pewno. Zastanawia mnie trzecia, bo dostałam taka do karmienia ale nie ciazowa. Obecnie nie ma najmniejszej szansy żebym się w nią zmieściła :D jak bardzo zmniejsza się brzuch po porodzie? Czy warto ja brać do szpitala, czy dokupić trzecia szeroką z miejscem na brzuch?
Moja położna mówi, że dzień po porodzie będę, jak w II trymestrze :-) A dla mnie to już dużo znaczy, bo w II czułam się najlepiej ze wszystkich trzech :D
 
Ostatnia edycja:
@Alkaa ja również Żel Hipp, chusteczki nawilżane też z Hipp 99% wody. Linomag zielony pod pieluszkę. Lanomaść na brodawki. Sól fizjologiczna. Krem na wiatr i mróz Linomag. Waciki duże, Patyczki kosmetyczne, kompresy jałowe. Szczoteczka do włosów z miekiego włosia, nożyczki do pazurków.
 
Hej kochane u mnie już troszkę lepiej gorączka minęła zostało tylko złe samopoczucie, kaszel i cały czas jestem mega mokra 😥
Teraz dzieciaki walczą z gorączką ale to już drugi dzień więc mam nadzieję że dziś wieczorem już im się poprawi. Mają dzisiaj umówiona teleporade więc w razie co doktor powiedziała że przepisze im jakieś leki... Bardzo szkoda mi najmniejszego bo bardzo go męczy, a od wczoraj jest tylko tata nie może od niego odejść bo zaraz płacz 🥺
 
Hej kochane u mnie już troszkę lepiej gorączka minęła zostało tylko złe samopoczucie, kaszel i cały czas jestem mega mokra 😥
Teraz dzieciaki walczą z gorączką ale to już drugi dzień więc mam nadzieję że dziś wieczorem już im się poprawi. Mają dzisiaj umówiona teleporade więc w razie co doktor powiedziała że przepisze im jakieś leki... Bardzo szkoda mi najmniejszego bo bardzo go męczy, a od wczoraj jest tylko tata nie może od niego odejść bo zaraz płacz 🥺
Jest nadzieja. Najgorsze masz za sobą! Mi na kaszel pomogło nawilżanie gardła. Jak nie chcesz leku Isla do ssania, to jedz suszone śliwki :-) Ale to już sama oceń, jakiego rodzaju masz kaszel. i czy nawilżanie coś da...
 
Hej kochane u mnie już troszkę lepiej gorączka minęła zostało tylko złe samopoczucie, kaszel i cały czas jestem mega mokra 😥
Teraz dzieciaki walczą z gorączką ale to już drugi dzień więc mam nadzieję że dziś wieczorem już im się poprawi. Mają dzisiaj umówiona teleporade więc w razie co doktor powiedziała że przepisze im jakieś leki... Bardzo szkoda mi najmniejszego bo bardzo go męczy, a od wczoraj jest tylko tata nie może od niego odejść bo zaraz płacz 🥺
Zdrowiejcie! A męża nie złapało?
 
reklama
Do góry