reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z was dostała tak jak ja kubeczek z probówką na badanie moczu ? Chodzi mi mianowicie o to iż mam mieć teraz wyniki z morfologii , moczu i test OGTT . Z tą probówką to mam czekać aż pójdę na wyniki do nich czy mogę to badanie moczu zrobić w domu ..
Normalnie w domu pobierasz mocz do badania. Najlepiej nasikac do zwykłego jałowego kubeczka i później przelać do tej probówki. Będzie łatwiej pobrać 😉
 
reklama
Muszę kupić jakiś fajny smak, by jakoś to przeszło 😅😅 . Mąż będzie ze mną siedział to będę miała przynajmniej komu marudzić 😇😇
:p ja kupiłam cytrynowe. Łyknełam szybko, ale kiedys te soki do rozcienczania sie pilo ledwo rozcienczone, albo herbaty w granulkach wyzeralo, a hitem u mnie było wyżeranie galaretek na surowo. XD Moi rodzice nie mogli patrzeć jak się opycham. CO to dla mnie krzywa ;p ...
 
To może 7 mnie nie będzie tak źle :D herbata w granulkach i soki do Rozcieńczania bez rozcieńczania to moje dzieciństwo [emoji23]
:p ja kupiłam cytrynowe. Łyknełam szybko, ale kiedys te soki do rozcienczania sie pilo ledwo rozcienczone, albo herbaty w granulkach wyzeralo, a hitem u mnie było wyżeranie galaretek na surowo. XD Moi rodzice nie mogli patrzeć jak się opycham. CO to dla mnie krzywa ;p ...
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy nie za późno, żeby jeszcze do Was dołączyć?! mam termin na 2 października. Czekamy na dziewczynkę a w domu już prawie 3 letni syn.
Właśnie mam 28tyg skończony i w tym tyg próbuje ogarnąć jakoś zastrzyk z immunoglobulina na NFZ...jest tu któraś z terminem na taki początek października i już po zastrzyku może? :)
Dopiero się zabieram za wyprawke, ciągle myślałam, że jeszcze duuużo czasu, a tu jednak brzuch coraz większy i coraz ciężej będzie mi to wszystko zrobić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, nie wiem czy nie za późno, żeby jeszcze do Was dołączyć?! mam termin na 2 października. Czekamy na dziewczynkę a w domu już prawie 3 letni syn.
Właśnie mam 28tyg skończony i w tym tyg próbuje ogarnąć jakoś zastrzyk z immunoglobulina na NFZ...jest tu któraś z terminem na taki początek października i już po zastrzyku może? :)
Dopiero się zabieram za wyprawke, ciągle myślałam, że jeszcze duuużo czasu, a tu jednak brzuch coraz większy i coraz ciężej będzie mi to wszystko zrobić.
Aloha:) zaraz pewnie się ktoś wyloni bo są kobitki które taki zastrzyk będą miały:p
 
Do góry